Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ilyen sokszor...

Miért álmodom ilyen sokszor ugyan ezt? Jelentene valamit?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tart és heti 2x-3szor is előfordul ugyan ez az álom. Sőt 1éjszaka alatt 2x is.

Annyi az egész, hogy a párom elhagy, nem keres, nem válaszol nekem a hivásaimra. Probalok túllépni rajta de mindig csak őt keresem és azt érzem hogy többet nem lehetek boldog. Mindig ugyan ez, csak ugye más helyszin vagy körülmény.

Es persze ezt az álmomba nagyon nehezem élem meg és szenvedek, sírok..stb


Persze gondolom én hogy a párom elveszítésétől tartó félelem lenne?! De akkor is,ennyire sűrűn ilyet álmodni? Vagy valami mást jelentene?


Azt azért leírom hogy boldog,kiegyensulyozott párkapcsolatban élünk, mellesleg éppen az első babánkat várjuk.

Ezért nem értem miért van ez.


2018. szept. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Valószínüleg a baba miatt tudat alatt félsz, hogy elhagy a párod. Plussz a hormonok is rásegítenek, arra, hogy ha minden rendben van, akkor is pánikolj valamin álmodban. :) Mozduljatok ki, csináljatok közös programokat, nevess sokat, hátha segít a dolgon. Boldog babavárást! :)
2018. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csupán az álmodban mutatkozik meg a legnagyobb félelmed,hogy elhagy a párod! Ez nem azt jelenti,hogy tényleg el fog hagyni! Én is álmodtam már a legnagyobb félelmemmel,de a valóságban soha nem történt olyasmi,mint az álmomban!
2018. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Az tény hogy nagyon szeretem a páromat es hogy elsem tudom képzelni az életem nélküle. De akkor jól gondoltam hogy ezért álmodom folyamatosan ezt. Érdekes, mert ugye nem szoktam erre gondolni, mert telleg jó a kapcsolatunk, nincs okom ettől félni na de tudat alatt ezek szerint jobban bennem van mint gondoltam.😊 meg igen, lehet a hormonok is rásegítenek most erre!😊

2018. szept. 27. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!