Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom mindig ugyan ezt?

Miert almodom mindig ugyan ezt?

Figyelt kérdés
Van egy hely, egy haz "kiskonyhaval", kerttel, stb, ahol a valosagban a legkevesbe bantananak vagy akarnanak artani nekem, es nagyon szeretem azokat, akik ott elnek, es ok is engem. De ovodas korom ora elokerul neha-neha egy visszatero alom, amikor menekulok onnan, eloszor az egyik ott elo "valtozik at" es akar fogalmam nincs mit csinalni, mert odaig nem jutunk el, az utolso pillanatban ki tudom zarni az ajtot, es kimaszni a kapun (regebben csinaltam). Aztan medve uldoz bent, de talan az elol is el tudok futni, de ilyenkor egy volt osztalytarsammal vagyok bent a kamraba, aki ki akar jonni, en meg nem. Ma meg ket jelenlegi osztalytarsammal vagyunk ott (valosagban sosem vittem meg oda oket), es egy szamomra ismeretlen ember asszem, hogy meg akar minket olni. Arra emlekszek, hogy szorakozik vele, hogy elvegye-e a telefonomat, de nem mutatok tulzott erdeklodest fele, ezert az asztalon hagyja, a masik ket lany lehet, hogy le van kotozve, es velem epp kikopeti a hapsi a ropit, es a masikunkkal akarja megetetni. Ilyenkor felpattanok, es rohanok kifele, at a keritesen, mint ugy altalaba, de mindig ilyenkor ebredek fel (jobb is). Meg annyit utanamkiabalt, hogy varj, hol van a revolverem es egy nejlonzacskoban kereste. Szoval kb 15 eve kb fel evenkent elojon, hogy menekulok onnan, a legelso variaciot almodtam a legtobbszor, a medveset parszor, ezt meg egyszer se...
2018. aug. 28. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:

szóval az álmdban valaki átváltozott egy medvévé, vagy mivé és a medve a végjátékban van?

mi volt még a nyaralóban, kis tanyán? 1-2 épületből ált...

a pasas skinhed volt, vagy átlagos, hosszúhajú...(pontosabb terep és személyleítást kérhetek? akár privátba is..)

biztos van valami jelentése, egy esetleges jövő... mármint dejavu-ban léthatod a házat... nekemm egy koplett vááros van így...talán pesten lehet.

legutóbbi a környékünkön volt, és pontosan megtudtam jelölni a gmappon, az álmomba vizualizáltam a terepet és a környezetet, úgy hogy fentről is lássam, "csukott szemmel is felidézzem" :D, ezek után, vlki szolidan vissza küldött az anyámba, és felkeltem.

a map után megmutattam pár családtagnak és kiderült arrafele lakik egy ezós ismerősünk, akivel megromlott a kapcsolat...

durva volt. de emiatt határozottan mondo hogy lehet valami hasonló jelenése...

2018. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!