Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha vezetej egy autót?

Mit jelent ha vezetej egy autót?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom évek óta, hogy vezetek egy autót, és ahogy idősebb leszek egyre jobban megy. Amikor még kicsi voltam, egyáltalán nem tudtam irányítani, csak száguldottam, most meg már egész jó vagyok benne. Fékezem, kanyarodok, indexelek, néha gyorsítok. Ez mit jelenthet?

2018. szept. 29. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok álomfejtő, de szerintem ez a saját életed feletti irányítást szimbolizálja. Ha jó érzések kapcsolódnak hozzá, talán azt jelenti, hogy egyre inkább úgy érzed, magad irányítod az életedet, nem csak sodródsz, mint gyerekként.
2018. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az a kérdés éveken át vissza térő álmoknál, hogy milyen a kapcsolatod az autóvezetéssel, mert ha még fiatal vagy és nincs jogsid, akkor arra utalhat az álom sorozatod, hogy a valóságbn az autóvezetés nem olyan, mint a számítógépes játékokban, sok gyakorlás kell, hogy jól menjen, eleinte óvatosan kel vezetni. "Amikor még kicsi voltam, egyáltalán nem tudtam irányítani, csak száguldottam, most meg már egész jó vagyok benne. Fékezem, kanyarodok, indexelek, néha gyorsítok." Ez olyan mint egy tanulási folyamat.


Ha lehetne, vagy van jogsid, akkor figyelmeztetésnek is lehet venni az álmot, hogy óvatosan, sokat kell még tanulni.


Ha szimbólizál a vezetés az álmodban valamit, akkor csak te tudhatod, hogy a való életben mire vonatkozik, amiben még évekig tartó tanulásra van szükséged, hogy jó legyél az adott dologban.


De ez a tanulási folyamat az élet minden területére igaz, hogy eleinte "Amikor még kicsi voltam, egyáltalán nem tudtam irányítani, csak száguldottam," bénázunk és nem is érdekel minket a következmény. Majd évek múlva, ahogy időssebbek, tapasztaltabbak leszünk, " most meg már egész jó vagyok benne". Ez egy örök nagy igasság, hogy mindenhez gyakorlás kell az életben.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Semmit nem jelent, mert nincs olyan szó, hogy ,,vezetej"
2018. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:
66%

Utolsó!

Van az a korosztály, ahol csak:

bejeüjsz a kiszkociba, oszt ájjandóan "vezetej" mint a széjvész! ;)

2018. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Na és akkoj bátci báci én is vezetej látod én is vezetej!
2018. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már jó ideje visszatérőálmom ez :D

Szerintem is azt jelenti hogy kezded a saját kezedbe venni az életed. Egyre jobban irányítod azt. Legalábbis nálam volt ebben valami. Egyre több döntést kell hozni , és így szép lassan át veszem az irányítást az életemben.

2018. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!