Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet osztálytárssal...

Mit jelenthet osztálytárssal álmodni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sokat álmodtam a jelenlegi osztálytársaimmal. Egy-két hónap leforgása alatt többször, kb 7-8 alkalom biztos lehetett. Egyszerűen nem tudok rájönni a magyarázatra. A neten nem találtam hasznos anyagaot hozzá, ezért fordulok felétek.

Az álmok nem függtek össze. Az egyikben például olyanokkal strandoltam, akikkel amúgy nincs is túl szoros kapcsolatom. A másikban "Plant the bomb" -ot játszottunk (játékmód), ma pedig valami kirándulásos story volt. A szereplők változók, nem mindig ugyanazokkal álmodom.

Csupán aggaszt már, hogy mondhatni heti rendszerességgel van egy osztálytársas álmom. 😅



2018. okt. 11. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel velük vagy nagyrészt persze hogy szerepelnek az álmaidban is.
2018. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ennyire gyakran?
2018. okt. 12. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Mert amúgy a többi iskolás szerinted afrikai gerillaharcosokkal, meg hindu lelkészekkel álmodnak..? Mindenki azokkal az emberekkel álmodik, akik körbeveszik őt. Azért ez nem egy nagy rejtély :D
2018. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!