Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

2018.10.16-17


Az egész az iskolában kezdődött. Vége lett az összes tanórának, az osztálytársaim elmentek a buszhoz,ami nem is ott állt meg ahol kellett volna,hogy megálljon. Vártak. Találtam egy labdát, amit haza akartam vinni de az egyik osztálytársam azt mondta ,hogy(vmilyen i betűs emberé,nem emlékszem pontosan) visszatettem oda ahol van. Utána egyik haverom elvette a pulóveremet és elvitte a buszhoz. Vmiért nem mentem utána. Találtam egy tojást amit elkezdtem "hámozni" és akkor jött meg a busz.

Miután elkezdtem leszedni a tojás héját,elkezdtem sétálni a busz felé h visszakérjem.(nem vagyok buszos és egy nem buszos barátom vette el a pulcsimat aki felszállt a buszra.)

A pulóvert nem találtam csak egy ilyen "kisházat" macskáknak.(WTF?)



És ott volt a lány akibe szerelmes vagyok,de neki elvileg van pasija.(álmomban történt de igazából van pasija és az osztálytársammal beszlgetett de h mit azt nem tudom)



2018. okt. 17. 08:31
 1/8 anonim válasza:
47%
Ez egy álom volt.
2018. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de most mit jelenthetnek egyes dolgok?
2018. okt. 17. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy elolvastam két dolgot tartok lehetségesnek:

1: mocskosul be voltál tépve

2: mocskosul be vagyok tépve

2018. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetek betépve ,13 vok xDD
2018. okt. 18. 20:22
 5/8 anonim válasza:
Az előző válaszoló valószínűleg nem jött rá, hogy ez tényleg egy álom volt. Egyébként semmi különleges jelentése nem lehet az álmodnak, többnyire olyan dolgokról álmodsz, amik előtte valahogy máshogy megtörténtek, amiken sokat gondolkozol. Néha teljesen hülyeségeket, értelmetlen dolgokat.
2018. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában úgy nincs semmi gond, ki veszed a részed a közös munkában, rendesen tanulsz (iskolában kezdődött). De a szünetben, vagy a szabad foglalkozáskor szeretsz különválni a többiektől (az osztálytársaim elmentek a buszhoz és nem valódi a busz). Szeretnék a többiek, hogy te is ott legyél köztük (vártak). Találsz magadnak saját foglalkozást, játékot (labdát). Ezt a többiek megalázónak, sértőnek érzik. Ezért kötözködnek, (nem a tiéd a labda) és bosszúságot okoznak neked (haver elvette a pulóveremet). Ezzel nem hatnak meg téged (nem mentem a pulóver után). Találsz saját problémát, gondot (tojást), amin elmeditálsz, elfilozofálsz (elkezdtem "hámozni"). Mikor belemerülsz a gondolataidba (elkezdtem leszedni a tojás héját) elkezdesz közeledni a többiekhez (buszhoz, ami jelképezi a többiek csoportját) számon akarod kérni a bosszúságot (visszakérni a pulcsit). Erre sértegetnek, még nekik áll feljebb (csak egy ilyen "kisházat" találtam). Megaláznak a lány előtt is (akibe szerelmes vagy).


Saját vélemény: Tudtára kell adnod a többieknek, hogy te ilyen vagy. És nem bántásból, lenézésből nem foglalkozol velük. Csak más dolgok foglalkoztatnak, magadnak való vagy.

2018. okt. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6.


Nagyon sokat vagyok barátokkal.majdnem minden nap együtt biciklizünk kint. Viszont ha bármilyenen program van az nem biztos hogy, élvezettel csinálom.

2018. okt. 30. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokat vagy barátokkal meg nem vagy elveszett gyerek, de az osztálytársakkal nem vagy egy hullámhosszon az álom alapján. Ami zavar téged, és fel kell dolgoznod. Vagy valami megoldás kell.
2018. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!