Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit valaha álmodtatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Azt álmodtam hogy ember vagyok és a földön élek, ebben az álomban szinte mindenki embernek álmodta magát, aki csak élt a földön, nem csak én, de én felébredtem ebből az álomból, és arra ébredtem, hogy szellemi lény vagyok, és hogy valójában mindenki aki embernek álmodja magát, egy szellemi lény, de míg tart ez az álom, hogy embernek álmodjuk magunkat, addig álmokat fejtünk és spirituális gyakorlatokat végzünk, ilyen ez az álom.
2018. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Álmomban anyukám szörnnyé változott és a ketgetett a ház körül körbe-körbe.
2018. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy óriási gumiabroncs elől menekültek hogy nehogy ágyon nyomjon. XD hát így visszagondolva ez az egyik legbizarabb
2018. okt. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Valami gyapjas hernyó túltengés időszakban álmodtam egy olyat, hogy len akarok söpörni egyet a biciklimről mire az goa'uld-dá változik (Csillagkapu film és főleg sorozat) s bele akar menni valakibe....
2018. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy hatalmasat kakiltam. :)


Kissé kellemetlenül éreztem magam az álom után. Valószínűleg tele hassal feküdtem le aznap.


Ez még inkább kislány koromban volt anno.


Ui: Egy mesés képeskönyvemből lehetett egy barna bozontos fejű mesefigura, ami ábrándkép formájában újra megjelent...


Üdv: 44/N (Nem kérek privit!)

2018. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:)
2018. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!