Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb, legmerés...

Mi volt a legnagyobb, legmerészebb váltás, amit valaha megtettetek, pl. egy kibírhatatlan életforma, rossz munkahely miatt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Eladtam mindenemet, osszecsomagoltam a borondjeimet, es ket gyerekkel egyutt kulfoldre koltoztem segitseg nelkul.
2017. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Fogszabályzó felvállalása:

Emberfeletti önuralmat igényelt, amire abban az időben amikor feltettem, nem gondoltam, hogy képes leszek, és mégis sikerült


Kijöttem külföldre tanulási céllal:

Végiggondoltam az otthoni lehetőségeimet, és nem is volt kérdés, hogy jöjjek e, igaz ennek ellenére, nagyon stresszes volt, sőt, külföldiként élni még mindig stresszes, de még mindig jobb mint Magyarországon, mérlegelve az esetleges lehetőségeket

2017. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Kuplung nelkul tettem be a kettest
2017. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elköszöntem az emberektől, akiket nagyon szerettem, de bántottam őket, és nem akartam tovább folytatni.
2017. nov. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Megszabadultam a kártékony emberektől, összepakoltam, repülőre ültem majd elmentem külföldre.
2017. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
1- Biztos nem volt könnyű. Gratulálok és remélem megérte!!!
2017. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Utolso

Koszi! Igen nehez volt, es meg ma is az, de degerte, azota sem mentem haza, pedig mar reg volt. A gyerekeimnek legalabb van jovojuk es sinen van az eletuk.

2017. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Szuper! És sajnos valahol nagyon szomorú is... De esélyes, hogy nálam is ismét eljön az ideje ennek. Én visszaköltöztem egy idő után. Nagyon sok jó fej emberrel ismerkedtem meg, sok jó emléket szereztem, de szakmai (és anyagi) szempontból baromság volt. Ettől függetlenül nem bánom, mer tényleg sok jó emléket gyűjtöttem, de költözöm kifele ismét.
2017. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kipakoltam egy csomo régi barátot az életemből akik csak ártottak nekem

tizenpár éves kapcsolatok voltak

2017. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4. az mit jelent hogy bántottad?
2017. nov. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!