Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon hülyeséget álmodtam,...

Nagyon hülyeséget álmodtam, van jelentősége?

Figyelt kérdés

Már csak foszlányokra emlékszem, mert délutáni álom volt. Megpróbálom leírni. Az első, hogy elég részeg voltam, az álomban nem éreztem semmit csak, hogy nagyon szédülök nem tudok menni. Elég nyugtalanító volt. Elloptam nagypapám kocsiját (Nincs jogosítványom) és elmentem vele itt a közeli játszótérre. Ott baromkodtam egy picit és ott eszméltem rá, hogy "úristen mit csináltam???". Sürgősen vissza kell vinnem a kocsit, de meg kell várnom, míg besötétedik, nehogy meglássa, hogy betolatok az udvarba. És végig azon imádkoztam, hogy nehogy kijöjjön a házból míg nappal van, mert észreveszi, hogy nincs ott a kocsi. Sikerült visszavinnem. Itt váltott az álom egy másikba. Egy furcsa telefont próbálgattam, ami nincs a való életben. A kertben próbálgattam és a kertszomszédom kéményén jelezte, hogy milyen internetet használok. Volt a normál wifi és műhold.:D És nem tudtam rájönni, mi az a műhold internet és a szomszédom kéményén, ha bekapcsoltam a műhold internetet kijött egy szerkezet és az égbolt narancssárgára váltott. Ez a "műhold" internet félelemmel töltött el az álomba.:D Amint vissza kapcsoltam wifi internetre újra oké lett minden.:D Elég baromság tudom. Ez mit jelenthet??? Amúgy érdekes, ha délután szunyókálok mindig bizarabb álmaim vannak mint éjszaka.

20/F



2018. okt. 22. 23:32
 1/5 anonim válasza:
0%
Hát te egy állat vagy :D
2018. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hangzik jól ez a műhold internet xD
2018. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, szokott ilyen lenni. Én egyszer azt álmodtam hogy Till Lindemann egy gengszter, és és vagyok a felesége :DD
2018. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett a helyzeteddel (szédülés). Titkon szeretnéd, hogy lenne neked egy olyan autó. Mint amilyen a nagypapádnak van. (elloptam) És villoghatnál vele (játszótéren, baromkodni). Tudod hogy irigy vagy (ráeszmélés). Ezért ezt titokban akarod tartani (sötétség) és visszafogod magad (betolatok) a társaságában (udvarba). Reménykedsz benne (imádkoztam), hogy nem fog rájönni (nehogy kijöjjön). Eddig még nem tudja (sikerült visszavinni). A titkot (furcsa telefon) magadban (kert) megfontoltan kezeled (próbálgattam), hogy nehogy pletyka legyen belőle (szomszéd kéménye). Ha a titkot magadban (wifi internet) kezeled úgy oké, de ha ki szivárog (műhold internet), akkor beindul a pletyka (kéményből a szerkezet). És az feszültséget okoz (égbolt narancssárga).
2018. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valakiakisenki2.0 válasza:
Megoldás: Ne aludj délután :) és nem lesznek bizar álmaid :)
2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!