Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?...

Mit jelent ez az álmom? (telefonálás)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy telefonáltam egy ismerősömmel (ő férfi,én pedig nő). Egy fehér kígyó is üldözött, de nem kapott el. Felébredtem, majd megint vissza aludtam, és az álmom folytatódott, azzal, hogy már nem telefonáltam a férfival, hanem itt volt nálunk. Álmomban le is vetkőztem azzal, hogy megyek fürdeni, és szégyenlős voltam előtte.

Ez mit jelent?


22/N



2018. okt. 28. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az álombéli helyszínek? Az ismerősön kívül van párod, partnered?
2018. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs párom, egyedülálló vagyok. Amikor telefonáltam vele, az ismeretlen helyszín volt, amikor találkoztunk, az otthon volt(szüleimmel lakom).
2018. nov. 9. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen helyszín épület volt, vagy utca? A kígyó üldözés, hol volt?
2018. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem épület, olyan hasonló mint az erdő. Valami rémlik, mintha havas táj lett volna. Nem esett a hó, de havas táj.
2018. nov. 9. 11:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt tele fával, rétre is hasonlít
2018. nov. 9. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Sikeres vagy (fák), de magányos (havas rét). Szeretnél egy kapcsolatot az ismerősöddel, de távol van tőled érzelmileg (telefonáltam). Szexuálisan érdeklődik az ismerősöd (fehér kígyó üldöz), de nem komoly (nem kapott el).


Része az életednek (itt volt nálunk). Nyitott vagy vele szemben (levetkőztem), kiöntöd neki a szíved (hogy megyek fürdeni), de nem mersz közeledni hozzá (szégyenlős voltam).

2018. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. nov. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!