Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig azt álmodom, h a volt...

Mindig azt álmodom, h a volt párommal történik vmi, miért van ez?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapja, h szétmentünk, és napok óta durva rémálmok gyötörnek, h megsérül, meghal...ma pölö azt álmodtam, h amputálni kellett a bal lábát.

am nem mondanám, h anno békében váltunk el, és az is benne volt az álmomban, h vigasztalom, meg babusgatom össze vissza

első komoly kapcsolatom volt

félek, h ezek az álmok rosszat jelentenek..

már nem merek aludni, mert olyan valósághűek ezek a szörnyűségek.

tudtok segíteni?


2010. jún. 24. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
ááááááá segítsetek :S
2010. jún. 24. 22:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez fogós kérdés, mivel ugyebár az exed, ergo lehet tudatalatti képzelgés, sima agyszülemény. Ugyanakkor mivel gyakran történik, mindig figyelmeztető jelleggel - gondolom én - a volt párodra nézve, ráadásul igen élethűek, azt javaslom, ha tartod vele a kapcsolatot, légy figyelmes, és aggódj érte, de ha lehet ezt ő ne vegye nagyon észre, ki tudja mit szülne...viszont ha nem tartod vele a kapcsolatot, akkor két variáció van:

a, újra beszélgetni meg találkozni kezdtek stb...ennek két vége lehet: az álom beteljesül, rossz dolog történik és hozzád fordul; vagy megakadályozod, hogy rossz dolog történjen.

b, amennyiben a baj ígyis-úgyis bekövetkezne, nem tudsz mit tenni akkor sem, ha vele vagy, ha nem, tehát érdemtelen az aggodalom, a sorsot nem lehet elkerülni; viszont ha a baj (és ez elég reális) esetén te ottvagy és vígasztalod mindig álmodban, vagy csak segíted, jobban tennéd, ha élőben nem aggódnál érte, mert így elkerülhető az álom, ergo nem kell vígasztald mivel nem beszéltek, s ilymód nem is lesz baja...tudom kicsit nyakatekert gondolkodásmód, de álomfejtésről beszélünk.

2010. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

aham, asszem nagyjából ki tudtam silabizálni.

nem tartom vele a kapcsolatot, de ma írtam neki mailt, megkérdeztem h van, de még nem válaszolt, lehet, h nem is fog.

szal ne is tegyek semmit?? de abba belehalok, ha történik vele vmi :'(

2010. jún. 25. 01:16
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Szerintem csak simán engedd el... Ne kösd magad egy olyan érzéshez, ami egy sűlyedő hajó, mert előbb-utóbb megfulladsz... Mármint képletesen persze... Te magad írtad, hogy, hogy az első komolyabb kapcsolatod volt, és hogy nem bírnád, ha valami baj történne vele... Engedd el... Tudom, hogy leírni könnyebb, mint megtenni, de tedd csak meg... Sok sikert!!!
2010. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De vigyázz, mert ha írsz neki akkor azt fogja gondolni, hogy akarsz tőle valamit, esetleg újrakezdeni.


Egyébként általában, ha arról álmodunk, hogy valakivel mindig történik valami, akkor azt így "büntetjük". Próbálj megbocsájtani neki, és elengedni.

2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem hinném, h büntetem, mert akkor nem félnlk ennyire az alvástól. És akkor élvezném, és nem rettegnék, h mi lesz vele.

Am direkt úgy írtam a mailt, h ne az jöjjön le, h újra akarnám kezdeni, én már elengedtem, lehet, h a tudatalattim még nem, de azóta volt már egy párkapcsolatom, és most is együtt vagyok vkivel...

2010. jún. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!