Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint három és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint három és fél éve vagyunk együtt a párommal. Mi arra az esély, hogy komolyan fogja gondolni, és történik is valami a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Pl. eljegyzés, vagy csak éreztetés, hogy élete végéig szeretné...26/23
2009. jan. 24. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kicsit bővebben kellene irnód a kapcsolatotokról és igy csak Te tudthatod!De szerintem ha jól kijötök egymással akkor 3,5év után van rá esély hogy mondjuk eljegyezzen.
2009. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 'sarokba' akarod szorítani, akkor célozgathatsz rá, nézhetsz esküvői kirakatokat, kissé féltékennyé teheted...

Mondd neki te, hogy mennyire szereted, és ha ezt visszakapod tőle, akkor egyszerűen csak olyan természetesnek vette a dolgot, hogy nem jutott eszébe kimondani.

2009. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után szerintem a fiú fejében is megfordult a gondolat. Ha erről még nem beszéltél vele, akkor azért kéne, de ne faggatólag, szegényt :) ne ijeszd meg.


AZ egész attól függ azért, hogy mennyire érzi jól magát veled, ezt tényleg te tudhatod.

Másrészt ez a 26/23 év és hogy 3 és fél éve vagytok együtt iszonyúan házasságot sugall nekem :) nem tudom többiek hogy gondolják, de ez valahogy nagyon ideális.

ha még eddig nem lépett ki egyikőtök sem a kapcsolatból, akkor az azért stabli lehet...

2009. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem kicsit fiatalon ismerkedtünk meg, és az lehet gond. Amúgy minden rendben, nagyon jól kijövünk. Úgy jött a kérdés, hogy nemrég olvastam egy statisztikát a hvg-ben, hogy mennyire kitolódtak ezek a határok, pl. 1990-ben még átlagosan 23 évesek voltak a nők első gyermekük születésekor, ma már 27.55. Ma a nők 30, a férfiak 33 évesen házasodnak. Ezzel ellentétben a várható élettartam meg csak csökken...én nem szeretnék így járni, mindent ilyen későn, ezért lennék kíváncsi elsősorban fiúk véleményére (persze ez nem csak tőlünk függ...)Őbenne pedig a legkevesebb hajlamot sem látom ilyesmire, bár ő is csak egy a sok egyre inkább elkeseredő fiatal közül, akik manapság pl. dolgozni szeretnének itthon...
2009. jan. 24. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy egy felnőtt nő miért más, olyan idegen emberektől vár segítséget, akik nem is ismerik a "probléma" forrását. Te ismered a barátodat és ezt neked kellene megbeszélned vele.
2009. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen korban szeretnék házasodni, szerintem teljesen érthető.

Másrészt a kommentelőnek nem bírálnia kell a kérdést, hanem válaszolni rá (utolsó válaszolónak ment).

A nők nagyon jól tudnak jeleket adni, szerintem a legjobb módszer az, ha egy adott szituációból kiindulva elhangzik a mondat, hogy "ha majd valakitől lesz gyerekem" stb. Biztos felhúzza magát rajta:)

Amúgy lehet, hogy kicsit fél, és nem meri, vagy kényelmesen érzi magát a kapcsolatban így is.

2009. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem NE celozgass es NE akard megbeszelni, a lenyeg,h erezd jol magad a borodben! Hidd el, h elijesztened! En megtettem a baratommal es elhagyott szinten 3 es fel ev (egyutteles) utan,meg nincs eg hete sem... Csak ezen jartak a gondolataim, felemesztettek...egy ido utan mar eleg elkeseredette valtam es o ezt mar nem talalta vonzonak.

Erezd jol magad, becsuld meg,h egyaltalan van es minden menni fog magatol!!! :)

2009. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó kommentelő:

ha emiatt elhagyott, akkor talán jobb is neked nélküle.

2009. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!