Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon megrémisztett 24/N

Figyelt kérdés

Most álmodtam éppen ezt. Mostanában régi sulis barátokról álmodok eléggé gyakran, de ez a mostani nagyon megrémisztett.

Szóval annyira emlékszem az álomból, hogy 4-en vagyunk és felmászunk egy nagyon magas és meredek dombra. Mikor felértünk, én jutottam fel legutoljára és már nem nagyon volt hely a számomra ott fent és így az egyik személy lábát fogtam, hogy le ne essek. Ez a domb olyan magas volt, mint egy kisebb hegy és az egyik oldalán, ahol felmásztunk ott nem volt annyira meredek a talaj, de a másik oldalán a dombnak pedig szinte függőleges volt és járhatatlan. Szóval ott fent voltunk és emlékszem valami tanárt vártunk és annyira belemerültünk a beszélgetésbe, hogy akinek a lábát fogtam, hogy le ne essek véletlen megcsúszott hátra a keze, de ugye már ott nem volt talaj és hát... Lezuhant a felső teste a meredek, egyenes mélybe és a lábai a kezemben maradtak... O.O oké, itt még nincs vége az álomnak mondom a többi csajnak, hogy "csajok, azt hiszem, hogy A.. leesett véletlenül" és a többi 2lány pedig teljesen azon voltak kiakadva, hogy hogy fogja így megtanulni az aznapi anyagot az órára... Én meg teljesen sokkban voltam, hogy most komolyan, ez a legnagyobb gond?! És a legborzasztóbb, hogy utána a felső teste felmászott utánunk a dombra és lilás fehéres volt a bőre és a szemei se voltak elég szépek.. elég gyorsan közeledett felénk, mire az egyik lány megfogta és lefogta a felső testet.. komolyan olyan volt, mint egy megnyúzott nyuszi, lüktetett a bőre, lila volt, borzalmasan féltem. És ekkor ahogy a kezében volt rámtekintett a megmaradt szemeivel és felriadtam... De az a legrosszabb, hogy még a szemem előtt láttam a sötétben a halott arcát és mozgott gyorsan össze-vissza rángatózott... Brrrr.. gyorsan a telefonomhoz nyúltam, hogy ne lássam, és.. most itt vagyok, hát kicsit remegek.

Szóval ez a sokatmondó álom mit jelenthet, és miért álmodom ilyet, mostanában csak régi sulisakat, már rég nem járok suliban, utáltam mert mindig ki voltam közösítve. Ez a 3lány akikkel most álmodtam általános iskolából voltak nekem "barátnőim" akik a legtöbbet beszélgettek velem a többieken kívül. Aki meg leesett, róla pedig annyit, hogy most rákerestem Facebookon, és már nem ismerősöm, gondolom kitörölt, de eléggé él és virul és ennek örülök. Ő volt a "darkos" közülünk. Azt hiszem, hogy ennyi a háttérinfo, köszönöm, ha valaki idáig elolvasta.



2018. nov. 9. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én akkor álmodtam meredek dombra való felmászásról amikor a minennapi életemben egy befektetésem alakulásáról volt szó. Pontosabban mondva aranybefektetésről volt szó és időben megálmodtam az aranylufit hogy kiléphessek. Megálmodtam azt hogy mit tegyek.

Nézz utána hogy az álomban leesett lánynak mi a helyzete a karrierjével, állásával esetleg párkapcsolatával mert az is összefügghet anyagiakkal. Esetleg a tanulmányi előmenetelével.

Álomban jól működik a telepátia és az agy meglepő infókat is begyűjt.

2018. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!