Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon szomorút álmodtam? Mit...

Nagyon szomorút álmodtam? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Én ugyan fiú vagyok, de most bevallom mikor felkeltem sírtam. Azt álmodtam, hogy egy idegen faluban vagyunk és van valami rendezvény. És az egész táj rajzolva volt. Nem tudok rá más szót mondani, mint a mesékben. A Napnak is arca volt szeme és szája. Erre alapszik az egész álom. Elkezdett esni az eső én meg leszidtam a Napot, ami élt és voltak érzései. Szép idő lett ugyan ez után, de a Napnak végig lefelé görbült a szája és engem nézett. És hallottam valami szomorú zenét is. Könyörögtem neki, hogy bocsásson meg és akkor jött oda hozzám egy idegen ember, aki azt mondta, hogy a Napot nagyon könnyű megsérteni, próbáljak meg bocsánatot kérni és újra vidám lesz. Majd elment ez a valaki. Tovább könyörögtem a bocsánatért, majd a rendezvényen a távolban, megjelent egy nagy tábla 4 találós kérdéssel. Tudtam, hogy ezt a Nap nekem írta, hogy fejtsem meg és akkor újra boldog lesz. Elindultam felé, a napnak még mindig lefelé volt a szája és folyt a könnye, illetve végig engem nézett a magasból. Próbáltam megfejteni a táblát, de nem láttam a nagy tömegtől. Ugye írtam egy rendezvényen volt. Elindultam ekkor hazafelé nagyon szomorúan, végig a földet nézve magam előtt. Újra hallottam a szomorú zenét. Távolodva a rendezvénytől, ahol volt a nekem szánt találós kérdések is, amiket eltakart a közönség, nagyon szomorú voltam. Utoljára visszanéztem az égre és a Nap még mindig engem nézett mereven, szomorúan. És mentem hazafelé tovább.

Itt keltem fel sírva. Hülyeségnek hangzik, de így "átélve" nagyon szomorú volt. Nem hiszek az álmok jelentésébe nagyon, de ez pedig akar üzenni valamit, érzem. Elég valósnak tűnik, csak ugye szimbólumokkal mint pl, Nap, rendezvény, stb. stb.. Ha valaki megfejtené nagyon megköszönném. :)



2018. nov. 7. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt egy kép kb., hogy kell elképzelni. Ugyanígy volt rajzolva a Nap, csak szomorú volt, könnyezett és engem nézett végig. [link]
2018. nov. 7. 14:54
 2/4 veterán vas ***** válasza:
76%

Talán valamiért lelkiismeret furdalásod van.

Gondold végig, ezt egyedül Te tudhatod......



Vagy csak sokat ettél vacsorára. ;)

2018. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát én össze nem tudom rakni neked,de a szimbolikája szerint:


-Idegen de békés falu:új barátság,jó kapcsolat

-A rajzfilmes háttér:általánosságban az aktuális érzelmi problémád "lekicsinylése"(nem veszed elég komolyan,gyerekesnek találod)...felnőttálomban:ábrándkép,fantáziaszülemény segédanyagokkal való előidézése is lehet pl. fű és hallucinogén..ezt te tudod mi fér bele..


-Nap:szerelem,szerelmi bánat ill. kalandot jelent amit valamiért titokban "kell" tartanod


-Tömeg,rendezvény:mások általi befolyásoltság

-A Sírás megszabadulást,megkönnyebbülést jelent,de a napod esetében csak olyat találtam,hogy "síró embert látni:vetélytárs akivel szemben mindent bevetsz(ez attól lehet a saját érzelmi igényed is)


Ha engem kérdezel,túl sokat adsz a látszatra,társadalmi elvárásokra és mások véleményére elnyomva a saját érzelmi igényeidet és valódi vágyaidat,aztán a többit rád bízom...nagyrészt az elmúlt 48 óra érzelmi,szellemi sűrítményét dolgozza fel az agy és a következő 48 órában kis is dolgozza magából,ha valamiért akadályozva van a tudatalatti megértése az egyén számára,akkor szoktak visszatérő elemek jönni az álomba..


és itt van a zene: [link]

2018. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Felismerted (eső), hogy a helyzeted, az eddigi célod (falu), hogy átlagos, szürke ember légy (rendezvény), az csak mese (az egész rajzolva). Dühös vagy ezért magadra (nap). Nyugalmat, kényelmet nyújt a helyzeted (szép idő), de ez nem elégít ki (napnak lefelé görbült a szája, szomorú zene). Biztatnak, hogy majd megnyugszol (ember mondta, bocsánatra vidám lesz). De csak nincs nyugtod (tovább könyörögtem). Ami igazán fontos számodra (nagy), az életed (nap kérdése) valódi (4) értelme, célja (tábla), azt távol érzed magadtól (távolban). Próbálkozol (elindultam, megfejteni), de fel kéne adni a középszerűséged (nem láttam a tömegtől). Az anyagi biztonságod (földet) érdekében (nézve) az egésznek hátat fordítasz (elindultam hazafelé). Bánod nagyon (visszanéztem).
2018. nov. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!