Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy szobában vagyok. Elkezdet először mozogni valami tárgy (nem emlékszem, hogy mi), mondom oké, biztos csak a légkondi vagy a szél. Megszomjaztam, odamentem az italautomatához és a műanyag poharakat elkezdte belőle kidobálni. A pohár alját nyomtam/fogtam, hogy ne dobálja, és elállt, utána elengedtem.

Valami olyasmit mondtam, hogy "Mivan itt van a sátán?" aztán egy ijesztő mély hang megszólalt az én testemből,hogy "Igeeeeen"


Úgy ébredtem fel, hogy nyitva van a szám, és a szemem sem volt teljesen csukva, csak félig, és teljesen más pozícióban voltam az ágyon. És olyan érzésem támadt, mintha sétáltam vagy álltam volna korábban.


Ez most mi? Mert rohadt para

És nem csak kitaláltam.



2018. nov. 7. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A drog rossz
2018. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem drogzok, nem iszok, nem füvezek stb.
2018. nov. 11. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!