Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A történetben szereplő fiu a volt legjobb fiu barátom és az a lány akivel össze vesztem majd kibeszélt a fiuval majd kibékültem a lánnyal de a fiuval nem. Szóval a történet: annyit látok , hogy a fiu és a lány hevesen csókólóznak az ágyon majd a fiu megkötözi a lányt, teljesen, hogy mozdulni sem tud majd elmegy és otthagyja. Utána elöbukkantam én, leültem egy szekre és a fiu a lánnyal leült mellém én elájultam a fiu meg megszólalt, hogy “ezmeg mit keres itt”. Majd ezután márcsak egy kis álom képre (jelenetre emlékszek) egy buliban voltam a barátaimmal, majd egyszercsak egy boltban voltam szétszorva volt a család “varázs” dolgai amik ha rossz kezekbe kerülnek rossz dolgok történnek.és egyszer csak egy gonosz lány (az a lány akiről az első történetben is szó volt) miután össze gyújtőttem a dolgokat kiugrottam az ablakon a parkolóra majd annyir láttam ,hogy utánam indult már nem egyedül hanem a barátaival. Köztúk a sráccal. Én gyorsan elkezdtem futbi a csomagokkal a kocsi felé, ők üldöztek. Majd beszálltam a kocsiba és elhajtottam ,. És ennyire emlékszek. Ez mit jelent? Biztos vagyok abban, hogy van jelentése, csak úgy nem álmodok a sráccal és a csajjal ( a. Hónapban 4. Ilyen álom amiben benne vannak)

2018. nov. 17. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álombéli első helyszín egy ismeretlen szoba? Az ágy kié? Utána szintén a helyszín, hogyan ültek melléd? Közre fogtak vagy egyik oldaladra ültek jobbra vagy balra? A boltban akkor raboltál? Mert fizetni szokás ott ugyebár.
2018. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szoba és az ágy ismeretlen volt, nemtudom hol lehettem. Életemben nem jártam ott . A srác a bal oldalamra ült le , önszántambol ültem oda. Nemtudom ők hogy kerültek oda, de ez olyasmi féle bolt volt ahol valóban fizetni kellett volna , de a mi “dolgaink” amiknek ereje volt szétvolt szórva, de ennek az egésznek mi a jelentése?
2018. nov. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!