Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában miért álmodom...

Mostanában miért álmodom mindig ezeket?

Figyelt kérdés
Minden éjjel azt álmodom egy ideje, hogy nagyon részeg vagyok. A való életben elég sokat iszok, de ez befolyásolná ennyire az agyat??? Múltkor azt álmodtam, hogy van itt valami rendezvény és odamentem a kocsmároshoz és adott egy almalevet és annyit mondott, hogy "ezzel jobban jársz". Én meg tök ki voltam akadva. Mai álmom az volt, hogy nagymamámék bulit rendeztek, voltak vagy 30-an és voltak házi sörcsapoló gépek. Én folyton azok mellett álltam és csapoltam a sört. Oda jött hozzám egy csinos lány és ő meg azt kérdezte, hogy "van kedved ismerkedni?" Én meg leteremtettem, hogy hagyjon békén, mert így is alig állok a lábamon. Nem sorolok fel többet, de mindig valami ilyesmivel kapcsolatos. Miért van ez?

2018. nov. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert álmodban is az alkoholra gondolsz.Súlyos alkoholbeteg vagy.
2018. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óóh, hogy b.ssza meg.
2018. nov. 14. 21:23
 3/4 anonim válasza:
Élsz még?
febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze. 😀 Fél éve nem ittam egy kortyot sem. Voltam addiktológián írtak fel gyógyszert az elvonási tünetek miatt. Már a gyógyszereket is elhagyhattam, csak soha többet nem ihatok alkoholt.
febr. 6. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!