Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy ezt álmodtam?

Mit jelent, hogy ezt álmodtam?

Figyelt kérdés

Most este egy nagyon szép, érdekes álmom volt. Nem mindenre emlékszek, de amire igen, az nagyon jó volt.

Az álmomban Budapesten voltam, de a várost nem igazán ismertem fel. Valószínű azért Budapest, mert mostanában nagyon megszerettem ezt a várost és szívesen felköltöznék. A kort pontosan nem tudom, mert iPhone is volt, de az öltözékek alapján olyan, mintha a 20.században lettem volna. Egy házibulin voltam, ahol az udvaron retro zenék szóltak és emberek táncoltak. Szerintem azért retro zene, mert mostanában anyukám nagyon megszerette a retro rádiót és egész nap azt hallgatjuk. Sok dal lement, aztán elkezdődött egy magyar nyelvű, lassú, szerelmes dal. Mellettem ült egy fiú, aki nálam jóval idősebb volt, kb. 25 éves lehetett és ilyen arabos-spanyolos külseje volt és nagyon jól nézett ki és hasonlított valamelyik színészre, de nem tudom melyikre. És ezt a dalt elkezdtük mindketten énekelni és egymást átöleltük. Eléggé romantikus volt :D Akkor rögtön ismerős volt a dal és tudtam a szövegét, de most már egyáltalán nem jut eszembe a dallam, pedig szeretném. Aztán valamikor később (szerintem az álmomban másnap volt) a fiú azt mondta, hogy ne vegyem komolyan azt az éneklést. Én mondtam, hogy oké, de már nem tudom, hogy mit éreztem. Később valamilyen előadó teremben-házban voltam nagyon sok emberrel együtt. Majd egyszer csak az emberek elkezdtek kifelé futni sikítozva. Hogy miért futottak, azt nem tudom. Nekem állítólag nem kellett volna futnom, mert apa kérdezte, hogy hova megyek, de én mégis futottam. Amikor kiértem az épületből, egy nagy füves területre jutottam, nem tudtam, hogy merre fussak. Végül egy parkoló kocsi alá bújtam be. Azután valamiért előjöttem és akkor megjelentek ilyen fekete bőrdzsekis, 15-25 év közötti fiúk és elkezdtek engem gumival dobálni. A gumit úgy értem, hogy méretre, súlyra és színre olyanok voltak, mint az autógumi, csak négyzet és téglalap alakúak. Én mindegyik gumit elkaptam és nem ütöttek meg. Fura, hogy el tudtam kapni őket, mert eléggé béna vagyok tesiből, még a labdát is alig kapom el. Amikor az utolsó gumit is elkaptam, akkor megjelent a régi osztálytársam, akivel már régen beszéltünk, igaz tegnap pont likeolta a videóimat. A volt osztálytársam mutatott a telefonján valami üzenetet, de már sajnos nem emlékszem, hogy mi volt bele írva. És azt mondta, hogy az utolsó gumit adjam neki oda, hogy fejbe tudja dobni azokat, akik engem megdobáltak. :D Úgymond győztem, szóval visszafutottam az épületbe, ahol már nem volt más, csak az a fiú, akivel nemrég együtt énekeltünk. A fiú nem vett észre, valamit takarított. Majd odafutottam a fiúhoz és szó nélkül, hosszan megöleltük egymást. Ilyenkor ébredtem fel.

Próbáltam visszaaludni és erősen koncentrálni, hogy folytatódjon az álom, de már nem sikerült. Vajon miért álmodtam ezt? Vagy semmi jelentősége nincs? Légyszi valaki írja meg. Negatív kommenteket nem kérek. Köszönöm :)



2018. nov. 25. 22:08
 1/3 anonim válasza:
74%
Szerintem semmi jelentősége nincs. Ha Wikipédián rákeresel az álomra, megtudhatsz pár dolgot az álmodásról. :-)
2018. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elég érdekes álmod volt. keress rá egy álmos könyvben a főbb motívumokra
2018. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen álomfejtést vársz, mikor az #1-es válaszolót sokan támogatják!
2018. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!