Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álom mit takar...

A tudatos álom mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Most, ha sikerül elérni ezt az állapotot, akkor ugyan így lesz egy másik világ, csak az álomban és beülhetek az autóba, majd lemehetek a Balatonra vagy ki Mogyoródra és vezethetek egy F1 gépet?

Vagy hogy van ez?


2018. nov. 30. 21:09
1 2
 11/19 SZücsöm ***** válasza:
Ha voltál már mogyoródon vagy láttál róla képet akkor igen.
2018. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor is kimehet Mogyoródra, ha még sosem látta, csak éppen nem biztos, hogy az ugyanaz a Mogyoród lesz, mint a valódi. :) Mondjuk per definitionem semmiképp sem a valódi Mogyoród lesz.

Ami eszedbe jut, megteheted, de azzal számolni kell, hogy először nem megy minden csettintésre. Pl. nem biztos, hogy tényleg el tudsz jutni Mogyoródra, vagy találsz ott egy F1-es autót. Ha olvasod a Tholey könyvet, abban látni fogod, hogy másoknak is nagyon leleményesen gördít akadályokat az útjába a tudatalattijuk.

2018. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Létezik de én úgy tudom hogy a pszichiáterek betegségként tartják számon. Semmiképp sem próbálgatnám.
2018. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Valamilyen jelből észreveszed hogy álmodsz. Nekem pl az volt hogy más hosszú volt a hajam mint alapból, és feltűnt.

Vannak technikák arra hogy lehet elérni, nekem egyik sem jött be, mindhárom alkalommal véletlenszerűen jöttek.

Hiperrealisztikus, úgy értsd hogy ugyan olyan érzete van ahogy a valóságban tapintasz/hallasz valamit, nagyon durva. Az agyad mindenre emlékszik, előhozhat gyerekkori emlékeket amiket rég elfeledtél(nekem ez volt, könnyben tocsogva keltem fel annyira valódi volt) vagy tudsz beszélgetni elhunyt rokonokkal is. Viszont azt tapasztaltam hogy nem teljesen szabad az irányítás, értsd úgy ha Orbánt balettozva akarod látni, valószínű nem fog hirtelen megjelenni :D

Jobb ha rábízod magad az elmédre, feldob majd olyan dolgokat amiket jól esik látni.

Van néhány jel amiből észre lehet venni hogy álmodsz, pl nem tudod lekapcsolni a villanyt a szobában, vagy olvasni, órát leolvasni.

Remélem hasznos volt :)

2018. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ.
2018. dec. 3. 07:21
 16/19 anonim ***** válasza:

"Nekem pl az volt hogy más hosszú volt a hajam mint alapból, és feltűnt"


Ez jó, egyszer én is abból jöttem rá, hogy más a hajam.

Sosem felejtem el, első alkalommal abból vettem észre, hogy épp egy falat építettünk (ez már alapból furcsa szitu nálam), és egy akkori haveromnak elkért valami szerszámot. Hátrafordultam, hogy szétnézzek, és akkor ott is megláttam a haveromat. Két helyen volt egyszerre. Ebből azonnal rájöttem, hogy álmodok. (De sajnos nem tartott sokáig, mert izgatott voltam és kiébredtem.


A legutóbbi alkalommal pedig álmomban a munkahelyemem voltam, kimentem az udvarra és a gázóra helyen egy nagy ajtó volt. Ebből jöttem rá, hogy álmodom. Ez jóval tovább tartott, amíg végül egy álomalak fel nem tett egy szakmai kérdést, és annyira a válaszadásra koncentráltam, hogy elvesztettem a tudatosságomat. (A tudatalatti leleményesen igyekszik visszahúzni a "normál" álomállapotba.)

2018. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már jobb, mert az álomnapló segít, jobban emlékszem, de mellette azt is látom, hogy semmi extra nincs az álmaimban.
2018. dec. 3. 10:07
 18/19 anonim ***** válasza:

A Tholey könyvben írt tudatállapot ellenőrzést hányszor csinálod egy nap és hány percig?


Egyébként simán lehet, hogy csak nagyon nehezen fog összejönni, de ne add fel.


Csak érdekességképpen egy apróság, ami még segíthet, az Álomfű nevű gyógynövény. Én rendszeresen használom. Itthon is beszerezhető.


[link]

2018. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen minden lehetséges én 7 éve kezdtem el tanulgatni az elején nekem is alig sikerült. Úgy a legkönnyebb elérni hogy amikor álmodsz felfedezel egy olyan dolgot ami a valóságban furcsa lenne rajtad mint írták más volt a hajuk nekem is így volt az első tudatos álmom. Mostanra már majdnem mindent tudok irányítani olyat is meglehet csinálni hogy vámpír vagy és ténylegesen teszel dolgokat vagy stb. És te irányítod a dolgok menetét nekem nagyon nagy stressz oldó. De az elején amikor elkezded nem tudsz ilyen nagy dolgokat megvalósítani velem is sokszor előfordult hogy próbáltam "nagy" dolgokat véghez vinni és már nem is uraltam az álmom.
2019. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!