Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vettem ilyen “álmok tömjénje”...

Vettem ilyen “álmok tömjénje” kavicsokat amire az van irva, idezem: ezt a fustolot lefekves elott egessuk. TOBB LENT?

Figyelt kérdés

Ezt a fustolot lefekves elott egessuk.

Nyugtato aromaja segit, hogy kipihenten ebredjunk minden nap. Meditaljunk es engedjuk at magunkat annak a rezgesnek amit a tomje viragos, kenyezteto fustje araszt! Uzzuk el a remalmokat es emlekezzunk a szepekre. Lepjunk felsobb enunk szintjere ezzel a meditativ fustolovel. A no aztmondta alufoliara kell rakni ala egy mecsest es belelegezni a tomje illatat igy pihenteto alvasban illetve tudatos almodasban lesz reszunk. Szerintetek ez tenyleg lehet igaz? Vagy ne is probaljam ki?



#álom #álmodás #Tomje #pihenteto alvas
2018. dec. 21. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Téged átba sz tak.
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd próbáld ki, úgyis meghalunk.
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tömjén elűzi a gonoszt.
2018. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki nyugodtan, de semmilyen füstölőtől ne várj többet mit amit adni képes. Jó illat lesz a szobában, jobb közérzeted lesz, esetleg átjár egyfajta misztikus hangulat, az összes többi az elméd kreálmánya.

Teekanne-träum schön tea valóban hatásos, legalábbis néhány alkalommal amikor fogyasztottam sokkal intenzívebb álmaim voltak, többre emlékeztem belőlük ébredés után, ha ez a része fontos számodra, érdemes kipróbálni.

2018. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

NE GYÚJTSD MEG! Ugyanezt vettem én is, nagy káromra kipróbáltam. Első éjszaka oké, szerintem semmi különös, de mindegy, mondom mostmár felhasználom, hátha ráérzek. Második éjszaka... Na ezt nem kívánom senkinek. Hamar elaludtam, majd kb. 20 perc múlva zavaros álomképek közepette, azt hittem hogy egy szennyvízcsatornában vagyok, egy utamban álló disznót próbálok kikerülni, hányingerem van... Fel is keltem, csurom izzadtan.

Konkrét szarszag terjengett a hálószobában. Esküszöm először a pizsamámat néztem meg, de nem. Kinéztem a szobából, hogy odakint történt-e valami, semmi. A rohadt füstölő árasztotta a szagot!! Közel hajolva szinte elhánytam magam, frankón 100% élethű szarszag dőlt belőle! Nem tudom milyen beteg tréfa ez... Negyed óra alatt kellemes illatokkal ellazít, álomba ringat, majd mikor elvileg már alszol, iszonyat szagokra vált és álmodban felzaklat. Ha nem riadok fel rá, most se tudnám még. Hihetetlen milyen beteg elmék vannak. Ha belegondolok, hogy ezt a terméket valaki valahol kieszelte, megtervezte, legyártotta...

2018. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!