Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy minden éjjel rémálmunk legyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
teli gyomorral feküdni garantálja a rossz álmokat.
2018. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Cecebusa válasza:
48%

Szia. Én is szeretek álmodni, főleg a rémálmokat szeretem

Mentálisan nem vagyok beteg vagy valami, csak egyszerüen imádok lihegve felruadni. Találtam pár megoldást már ami segít abban hogy álmodjak éa emlékkezek is rá. Ilyen példáúl a lefekvés elötti evés. Nem csak egy szelet sonkás kenyér, hanem edd magad szinte tele. Vagyis lakj jól. Ennek van egy hátul ütő része az elhízás. De időnként megengedheted magadnak. Vagy pl nálam a plusz tabletta pontosan a protect+

Nevü fizikai munka védő itala is elősegítette egy darabig az álmodást. 2db lefekvés elött. Ami viazont mimdennél jobb colt az a Nikotin tapasz. Leszokóban voltam a cigiről, és a nicqutin vagy mifenét használtam. Lefekevés elött kellett feltapasztani és minden este... igen MINDEN este álnodttam kb 70% rémálom volt. Drága dolog nagyon, viazont a tapasznak a mellékhatásába benne van a RÉMÁLOM.

És nem csak érzékenyeknek hanem 100emberből 90nél előforduló tünet. Alvászavar/rémálom

Alvászavaraim csak talán az első két nap golt. Ami annyit jelentett, hogy állandóan belekeltem ah éjszakába és össze vissza járt a fejem..... de ha találsz jobb ötletet írj :)

2018. dec. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Aladyn65 válasza:
Szia! Alapíts családot két vagy három gyerekkel. Ennyi. Ja és próbálj meg számukra elfogadható életkörülményeket biztosítani két kezű szakmával minimálbérért Magyarországon. Amennyiben szereted őket és felelősség teljes ember vagy, hidd el garantáltak lesznek a rémálmaid!
2018. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sokaig nezd magad a tukorben !!! Tuti nagyon remek remalmaid lesznek ;)
2018. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 gyuux válasza:
Örülj, hogy nincs rémálmod!!!! Nekem minden éjjel rémálmom van többször is, teljesen beleőrülök!!!
2019. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem kell beleőrülni


fel kéne ébredned álmodban és megkérdezni az álmot hogy mit akar

2019. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!