Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandóan az exemmel álmodok...

Állandóan az exemmel álmodok szakítás után. Mit jelenthetnek az álmok?

Figyelt kérdés

Általában azt álmodom, hogy minden rendbejött, csak annyi hogy még óvatosan újrakezdjük.


De ezek történtek meg eddig az álmaimban:

-Valami betegséggel kapcsolatban láttam borítékot vele kapcsolatban

-Csatában elestem majd ő kísért be a Valhallába

-Valami pasival láttam csókolózós képet Facebook-on

-Bevásároltam azelőtt mielőtt randiztam volna vele

-Összejöttem vele újra, de tartottam egy biztosíték lányt mellette


Én visszaakarom őt kapni, csak a lány kiszeretett belőlem és nagyon váratlanul ért a szakítás mivel az utolsó pillanatig azt mondta, hogy szeret és velem akar lenni. Majd végül ő kidobott



2018. júl. 22. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hiányzik neked
2018. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen biztos :/
2018. júl. 22. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Ezek a a mai lányok. Huzzák a fiú agyát amíg csak tudják, közben meg kavar valaki mással. Majd amikor nem mondasz neki egy kedves szót, ja már mást szeretek. Szánalmasak. És a legdurvább, hogy soha sem kezdek ki jó csajokkal, pedig simán lenne náluk esélyem, de még a "gyengébb" lanyok is eljátszák ugyan ezt, tanulva a nagyoktól, hogy ez milyen menő. (Fiúkról is szintén elmondható ugyan ez egyébként)


Tisztelet a kivételnek!

2018. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imre? XD
2018. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!