Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mamám üzenhetett?

Mamám üzenhetett?

Figyelt kérdés
Elsején halt meg, de sajnos a lánya nem értesített,sőt hazudott mikor kerestem másodikán,h vizsgálatokon van. Szóval csak hetedikén tudtam meg,h meghalt. Előtte este a halott apukám álmomban adott képeket,amin az elhunyt családtagok voltak a családom azon feléről,s mamám is rajta volt. A másik mamám aki novemberben halt meg,pedig álmomban az udvaron várt. Nem vagyok nagy ezo hívő, de sokkolt. Mintha egy üzenet lett volna. Sosem álmodtam egyik családtaggal sem eddig. Nem megy ki a fejemből.
2019. jan. 15. 12:01
 1/4 anonim válasza:
0%

Ne legyél hülye!


Csak begondolod!

2019. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze.. csak annyira furcsa.. biztos valami tudat alatti..de nem hagy nyugodni
2019. jan. 15. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez az amikor álmunkban vissza tér az ami nagyon nagyon foglalkoztat bennünket.


Nagymamám kertszomszédunk volt, így szinte minden napos kapcsolatunk volt. Mikor meghalt nagyon fájt, de idös beteg ember volt. Aztán kb 4 évre rá kiköltöztem külföldre és a honvágy úgy jött ki, hogy elkezdtem folyamatosan nagymamáról álmodni. Ezek az álmok mindig pozitívak voltak, és olyan mintha a mama élö ember lenne, max elment valahova nyaralni(ilyet a mama soha nem tett). Ezek az álmok kb addig tartottak amíg a honvágyat le nem küzdöttem.

2019. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ❤
2019. jan. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!