Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok,hogy melyik szimbólum jelent gazdagságot és melyik gyermekáldást,hanem milyen elfojtott érzelmeket takar.


Álmomban az egyéves kisfiamról tudtam,hogy az öcsém és egész eddig úgy neveltem,mintha a sajátom lenne. Egyszercsak megjelent anyám,hogy akkor átviszi magához,mert az ő gyereke,én meg kiabáltam vele,hogy akkor hol volt eddig. Amikor pedig a ruhái között kezdett turkálni,felpofoztam. Itt felébredtem. Szörnyű volt...


A valóságban van egy 1éves és egy 9éves fiam. Külön lakunk a szüleimtől a férjemmel. Összefoglalva anyámmal való kapcsolatomat, élete az,hogy fontos legyen, nem bírja elviselni,ha valaki valamit meg tud oldani nélküle. Ezt már elfogadtam, de olyan dühöt mint álmomban,soha nem éreztem.


2019. jan. 18. 07:59
 1/2 anonim válasza:
Mit jelent? Semmit. Ha tudnád én mennyi marhaságot össze tudok álmodni...
2019. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Összefoglalva anyámmal való kapcsolatomat, élete az, hogy fontos legyen, nem bírja elviselni, ha valaki valamit meg tud oldani nélküle."- dühös vagy rá ezért, és vágysz arra, elismerjen önálló felnőtt nőként és anyaként.
2019. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!