Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most Ő akarja vagy én?

Most Ő akarja vagy én?

Figyelt kérdés

Most rosszban vagyok az eggyik bartátnőmmel,és azt álmodtam,h nagyon rendes kedves volt velem mimt az osszeveszesunk elott!hallottam olyat,hogy az álmunkban azt álmodjuk amit igazábol is szeretnénk hogy ugy legyen.azaz ebben az esetben azt,hogy minden ujra a regi legyen.namost olyat is hallottam,hogy azzal almodsz,aki elalvas elott rad gondolt ezek igazak?ez a ketto kerdes csak ugy erdekel,de amiert elkeztem irni az az,hogy ugye almodtam h minden a regi volt,kedves stb.es hogy ő akarja igazabol h kibekuljunk,vagy ahogy leirtam h hallottam h azt amit almodunk azt az illeto szeretne!szoval o vagy en akarok vele kibekulni igazabol?es ehhez kapcsolatos kerdesem meg az lenne,hogy ha mar van olyan,hogy azt almodjuk amit mi akarunk valojaban,akkor van olyan is,jpgy azt almodjuk amit mas szeretne tenni?


Nagyon szepen koszonom ha vegigolvastad,es ha valaszolsz az osszes kerdesre!😉nagyon erdekelne h most ezt miert almodtam.



2019. jan. 21. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Éhes disznó makkal álmodik. Te vágysz rá nagyon csak azért álmodsz róla
2019. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh...koszonom!
2019. jan. 21. 15:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Es akkor van olyan is,hogy azt almodjuk amit mas szeretne tenni?azaz pl valakirol almodok vagy valakivel,es azt almodom amit o szeretne igazabol tenni?van ilyen?
2019. jan. 21. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Az álmodnak semmi köze az ő gondolataihoz vagy vágyaihoz, kizárólag a te elméd szüleménye.

Ettől függetlenül biztosan ő is ki szeretne békülni - senki sem akar olyanokkal rosszban lenni, akiknek ilyen fontosak lennénk. Csak nem szívesen áldozunk a méltóságunkból bocsánat kérésekre.

2019. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ez mar voooolt
2019. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyikőtök sem,én.
2019. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!