Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ennek a visszatérő álomnak...

Mi ennek a visszatérő álomnak az oka?

Figyelt kérdés
Napok óta egy hatalmas tengerparti házzal álmodom. Szamomra fizikailag ismeretlen emberekkel erkezem oda. Addig jutok az alomban mindig hogy megnezzuk a hazat (de en mar minden egyes kis zugat isnerem) minden alkalommal betoppan korulbelul egykoru srac velem (18) azt mondja o itt lakott a csaladjaval, de a csaladot sose ismerem meg. Mindig elmondom neki hogy en mar jartam es ismerem ezt a helyet es ot is. Tegnapis ezt almodtam es megkerdeztem tole hogy o emlekszik e ram es a valasz az volt hogy igen hisz tegnap is itt voltam. Kulonos erzes fog el ezzel kapcsolatban. Mikor ezt almodom jo erzes, szeretek ott lenni. De mikor felkelek nyomaszt ez az egesz dolog. Kerlek segitsetek megfejteni ennek az okat.

2019. jan. 23. 07:38
 1/4 anonim válasza:

Álom közben tudatában vagy annak, hogy álmodsz? Tudod irányítani a cselekedeteidet, vagy csak szemlélő vagy? Az álmok folyamatosak, tehát a sráccal mindig tudod folytatni a már megkezdett beszélgetést?


Így elsőre nem tűnik álomnak a dolog. Inkább kommunikáció, ami közted és valaki más, a megjelenő srác között zajlik. Egyáltalán nem ismerős? Lehet Hozzád hasonló álmodó, akivel valamiért kapcsolódtok, vagy egy lélek, aki így szeretne Veled beszélni. Ha van egy kis irányításod, próbálj kérdezni, derítsd ki, ki ő, miért akar Veled kommunikálni és miért abba a házba hív mindig?

2019. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom, ez nem segít, de ijesztően hasonlít egy Wattpadon olvasott könyvhöz.
2019. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 kommentelo: nem igazan tudom iranyitsni a cselekedeteimet. De almomban megis feltunik az hogy ismetlodo dolog. Minden egyes nap minden reszlet ugyan az (korbejarom a hazat, az egyij szobaban talalok a foldon egy citromsarga bogret stb). Mindenre emlekszem. 1 valami viszont valtozik a fiuval valo beszelgetesem. Az mindig onnan folytatodik ahogyan az elozo nap felebredtem es veget ert a beszelgetesunk.
2019. jan. 23. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy alszol.
2019. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!