Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Párommal ez minden éjjel...

Párommal ez minden éjjel előfordul, van erre kifejezés? Én nem értem

Figyelt kérdés

Már-már félelmetes, de hozzászoktam.

Minden este arra kelek, h érzem ébren van, vagy engem nez vagy beszél vagy nézelődik felulve vagy csak felkönyököl. Ha beszelek hozza h álmodik akkor van h felkel.azonnal.. de van h próbál meggyőzni h pl " de a Bandi nem adja ide a csomagot" (mar 2 éve nem melózik a dpd-nél)

Vagy ma reggel 4 kor latom all az ágyon. ( ilyenkor mindig mereven bambul, es ha felkelek es beszelek hozza neha nevet vagy mogorva)

Es ma reggel megkopogtatta a falat h ezt kell lebontani..


Mióta egyutt vagyunk ritka h nincs olyan éjjel h erre ébredjek.


2017. aug. 5. 16:56
1 2
 1/14 Fish1 ***** válasza:
100%
Ez valami alvajárás szerűség enyhébb formája, nem?
2017. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia. Hú nemtudom annyira járatlan vagyok a témában. De mostanában intenzívebb.

Talán fontos ugy h megjegyzem sosem emlékszik semmire. Azt mondja sosem álmodik.

2017. aug. 5. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Ezt a kérdést szakembernek tedd fel! Szerintem ez valami depressziós tünet.
2017. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Menjen el orvoshoz, ezt okozhatja stressz vagy elfojtott harag így jön ki rajta hasonló volt velem is bár ennyire nem intenzíven. Nyugodtabb lett az életem valamivel és ezek is alább hagytak.
2017. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel érdemes alvásszakértő orvoshoz fordulni.

Tőle sokkal okosabbak lesztek.

De nem feltétlenül kell elfogadni ha gyógyszert ír fel, hiszen nem okoz életminőséget nagyban rontó problémát. de a gyógyszer már okozhat!

2017. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Gyógyszert tuti nem fogadna el, egeszséges ember , ő lenne az utolsó, akit depressziósnak mondanék.mondtam neki tobbszor h menjen el legalabb par alkalommal pszihológushoz vagy orvoshoz. Nem szeretne,mert nem érzi h lenne rá negatív hatása. Egyaltalán nem érzékel belőle semmit, csak amit ugye én elmesélek!


Nem tudon ravenni h menjen orvoshoz ( egyenlore) talan ha a baba megszuletik.. vagy ilyesmi! Terhes vagyok..és nem szeretném h egyszer pár év mulva a gyermeket rémíssze halálra ezzel.


Végső döntes volt ide írni! Hátha járt így vki vagy ilyesmi.


Koszonom a valaszokat!!!

2017. aug. 5. 20:29
 7/14 A kérdező kommentje:
En azt gondoltam az apja hosszas szenvedése a rákkal aztán a halála okozta ezt. De anyukája azt mondta ez kb 15 éve tart nála
2017. aug. 5. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia,


a tünetek közvetlen oka az agy egyes területeinek túlzott ingerülete. A közvetett ok elég változatos lehet, pl. vannak emberek, akik azért holdkórosak, mert félnek elaludni, mivel tudattalanul azt gondolják, az alvás egyenlő a halállal. Nem azt mondom, hogy nálatok ez az ok, de az valószínű, hogy valamilyen pszichés dolog van a háttérben.

Jó lenne, ha rá tudnád beszélni, hogy menjen el pszichológushoz. Nem azért, mert a párod beteg, hanem mert a pszichológus segíthet megtalálni akár egy olyan okot is, amire nem is emlékszik a párod.

2017. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Evek ota probalom ravenni😢😢


Pesig erdekelne az oka

2017. aug. 6. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem, hogy átmeneti kezelésnek az is jó, hogy ha lefekvés előtt legalább 1 órával a párod nem néz tv-t, nem számítógépezik, nem megy az internet közelébe, hanem ehelyett végezzen valamilyen relaxációs tevékenységet. Ágyon fekve, csukott szemmel hallgasson nyugtató lounge, chill vagy ambient zenét, de ennél még jobb lenne, ha légzőgyakorlatokat is csinálna. Ha ennyire nem lehet rávenni a pszichológusra, akkor már mondani sem merem, hogy jó lenne, ha jógázna vagy meditálni, mert ezek is hasznosak tudnak lenni...

És fontos, hogy kerülje a kávét és a cigarettát, de legalább lefekvés előtt egy órával ne éljen ezekkel.

2017. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!