Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy már nem...

Azt álmodtam, hogy már nem szeret. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Álmomban azt mondta a szerelmem hogy már nem szeret. Ez jelenthet valamit? Nagyon rossz érzés volt ezt álmodni
2019. febr. 18. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti.Az àlmok mindig màst jelentenek mint a valósàg.Vizsgàld meg,hogy milyen egyéb szimbólumok voltak jelen,s ennek tükrében próbàld meg értelmezni,hogy mit is üzen a lelked
2019. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tudat alatt ettől félsz, ezzel foglalkozol, semmi mást. Az álmaid mindig rólad szólnak és azokról a dolgokról, amiket az agyad épp feldolgoz alvás közben.
2019. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor az én álmaim miért teljesülnek be?


Amùgy lehet veszekedtetek előtte.

2019. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtünk. Épp most békültünk ki kb pár hete. Előtte volt egy hosszabb mosolyszünet, hónapokog nem beszéltünk de már megbeszéltük
2019. febr. 18. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az pont elég ok egy ilyen álomhoz.
2019. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nincs ilyen a dologban, csak nekem is voltak már olyan álmaim amik "beteljesültek" de persze nem az összes. Nagyon rossz érzés volt ezt álmodni
2019. febr. 18. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már előttem leírták, valószínűleg azért álmodtál ezzel, mert tartasz ettől. Nyomaszt téged a tudatod alatt, főleg, ha egy mosolyszünet is megelőzte a dolgot és esetleg attól félsz, hogy megint összevesztek.

Csináljatok a szerelmeddel közös programot, menjetek el ida-oda, öleljétek meg egymást szorosan, ez csökkentheti a félelmedet. Illetve elalvás előtt relaxálj, meditálj, hallgass relax zenét. Kirpóbálhatod a kamilla teát is, mézzel, citrommal. 1órával lefekvés előtt idd. Vannak illatok is, amik segíthetik a nyugodt alvást: pl. levendula, citromfű. Ilyen olajokat párologtathatsz a szobában, ahol aludni fogsz lefekvés előtt, de figyelj oda, ha eloltsd a gyertyát mielőtt elaludnál.

Attól ne félj, hogy beteljesül. Beteljesülni csak akkor fog, ha engeded, hogy irányítson, rátelepedjen a hangulatodra és emiatt állandóan szomorú és feszült legyél.

2019. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kipróbálom majd őket. Az a baj hogy tényleg eléggé félek, szinte napi szinten. De benne is van félelem, emiatt is volt köztünk egy hosszabb mosolyszünet, és lehet hogy vannak még letisztázatlan dolgok köztünk.
2019. febr. 18. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy nem szeret lehet hogy a tudat alatti azt jelzi hogy bizonytalan vagy. Meg volt mosoly szünet is ez pont elég ahhoz hogy ilyet álmodj.
2019. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!