Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van velem, amikor mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, amikor mindig is arról álmodtam, hogy végre legyen egy lány az életemben, aki szeret és engem akar?

Figyelt kérdés

Most lenne egy lány, aki mintha kedvelne és olyanokat ír, hogy úgy érzi szerelmes valakibe, célozva rám, aztán meg folyton keres engem fb-n, rámír, olyanokkal kedveskedik, hogy most úgy megölelne stb. Én mindig erre vágytam, de most mégis valahogy inkább taszít az egész dolog, nem tudom miért.

A lány külsőre jobb féle típusba tartozik, nem is egy atomnő, de nem is egy bányarém, jóféle átlagos.

Gondolkoztam azon is, hogy talán igazán nem fogott meg külsőre, lehet ez a gond? De eltudnám képzelni vele, csak most mégis fura minden és zavaros. Mintha egyszerre akarnám meg nem is. Meg ott van bennem a félsz is, hogy most lehet elcseszem ezzel a kicsit távolságtartó stílusommal, ugyanis már talizhattunk volna, de én elhalasztottam, mert valahogy kedvem sincs hozzá most.

Mi lehet a baj velem?



2012. aug. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak kedveled, de nem fogot meg benne semmi. Valószínűleg ő jobban akarja mint Te
2012. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit megijedtél ettől az egésztől. :)Ez nem feltétlenül baj, de hozz össze vele egy találkát. Ha tényleg nem vonz, akkor kibírod azt a pár órát vele, és nem találkoztok többé. Egyébként hány éves vagy?
2012. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem vágytál egy lúdra de most fintorogsz hogy nem elég kövér
2012. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem elég dagadt, ismerős. Én is csinos vagyok és mindig lekoptattak...hizlald fel!
2014. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!