Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb 2 hónapja egyik fiú barátom...

Kb 2 hónapja egyik fiú barátom szerelmet vallott, de én elutasítottam. Azóta kicsit elbizonytalanodtam benne, mit is érzek iránta. Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés

Álmomban összejöttem a sráccal, és boldogok voltunk. Egymáshoz bújtunk, együtt sétáltunk, sőt, még egymás házában is jártunk. Viszont nem emlékszem, hogy csókolóztunk volna, vagy bármit egyebet az ölelkezésen kívül, mégis úgy jött le, hogy mi egy pár vagyunk. Sőt, mikor egy másik srác is megjelent és bepróbálkozott nálam, őt kegyetlenül lekoptattam. Majd az álom érdekes módon úgy fejeződött be, mint egy film: egy külső narrátor hang, ami az "én szólamomnak" felelhetett meg közölte, hogy "Hát igen, már alig várom, hogy végre több legyen köztünk, mint barátság". Majd durr, felébredtem valami külső zajra.

Ez most mit jelent, hogy a tudatalattim azt szeretné, hogy járjak vele? 19/l (hozzáteszem, főként a kinézete miatt utasítottam el anno, mert egyáltalán nem vonzódtam hozzá)



2019. márc. 15. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen,sztm ez elég egyértelmű hogy a tudatallatid.

Most mit érzel írànta? Most is a kinézete alapjàn utasítás el,mint anno?

2019. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most úgy érzem, kissé kompromisszumképesebbé váltam. Mármint a belső jobban el tudná feledtetni a külsejét.
2019. márc. 15. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
hogy ez mekkora kamu, unalmas a szüet mi?
2019. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
szünet
2019. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amig nem vagy biztos vele kapcsolatban addig inkabb ismerd meg rendesen, mert ennek altalaban az lesz a vege h jon vki szebb dobod.
2019. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szerelemben/kapcsolatban, nem a külső számít igazán, annál fontosabb, hogy milyen a belső. Az álmod szerintem, arra utalhat, hogy a tudatalattid hiányolja a fiút vagy még magadnak sem vallottad be, hogy érzel iránta egy kicsit többet. Ismerd meg jobban a srácot először, utána dönts, hogyan tovább.
2019. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A személyisége vonzó számodra, de szexuálisan nem vonz(nincs csók). A személyiségét senki sem tudja pótolni(másik srácot lekoptattam). A tudatalattid azt akarja, hogy te jöjj rá a megoldásra. Mert a sorstól ezt érdemelted.
2019. márc. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, és mi a megoldás?
2019. márc. 18. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez jó lecke neked, hogy megtanuld a különbséget szexualitás és szeretet között. Kénytelen leszel 2 pasival együtt lenni.
2019. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!