Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Miért álmodok az osztálytársammal (aki utál), az anyukájával, a legjobb barátnőmmel és egy huszonéves nővel?

Röviden az álmaim: Azzal az ismeretlen nővel, (az álmaimban Larisza) és a legjobb barátnőmmel (legyen Viki) az utcán sétálunk és egyszer csak megtámadja a Viki-t egy szexéhes pedofil. Én eléállok és elküldöm őket (mármint a Lariszát és a Vikit) a férfi engem elkezd verni, mert rossz a testem (minden vagyok csak szexi és szép nem). Aztán elővesz egy számomra azonosítatlan tárgyat és azzal sebeket ejt a testemen, majd mikor meglátja, hogy valaki közeledik elszalad. Az osztálytársam (legyen Anna), aki egyébként rettenetesen utál engem, felém közelít. Segítséget kérek tőle, mire odahívja az anyukáját (l.m. Olga) és segítenek nekem. Kicsit később elkérem Olga telefonját és felhívom Lariszát, aki mint kiderült moszkvai és hazament a Vikivel (a Viki tilosban, vízum nélkül...) Majd mindig felébredek. Több hete kísért ez az álom és már nagyon furcsállom... Valami ötlet, hogy miért álmodom ezt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, osztálytárs, legjobb barátnő, barát, anya, utálat, Moszkva, verés, pedofília, szexéhség

márc. 15. 23:40  Privát üzenet  

A válaszok
Iskolapszichológussal (ha van) beszélgess el erről az álomról.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 05:35 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Az álmok néha lehetnek szélsőségesek és furcsák...

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 16. 08:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 tervezek vele beszélgetni erről, de csak hétfőn tudok és gondoltam itt is megkérdezem.

# 3/3Időpont márc. 16. 12:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy visszatérő álmom arról, hogy elveszítem a legjobb barátomat. Mit jelenthet?
Álomfejtés. Ehy fiúval álmodtam akinek tetszek de nekem a legjobb barátja tetszett. Szerintete miért álmodtam ilyet?
Huszonéves srácok/férfiak, akiknek van (legjobb) lány/nő barátjuk, ti hogyan szoktátok becézni ezt a lányt/nőt?
Huszonéves lányok! Nektek van legjobb barátnőtök?
Legjobb barátnőmnek szeretnék a szülinapjára egy szép idézetet küldeni ami a barátságról szól. Huszonéves. Ötlet?
Mi a legjobb módszer arra, hogy egy huszonéves ma munkát találjon magának Magyarországon?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!