Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az osztálytársam...

Miért álmodok az osztálytársammal (aki utál), az anyukájával, a legjobb barátnőmmel és egy huszonéves nővel?

Figyelt kérdés
Röviden az álmaim: Azzal az ismeretlen nővel, (az álmaimban Larisza) és a legjobb barátnőmmel (legyen Viki) az utcán sétálunk és egyszer csak megtámadja a Viki-t egy szexéhes pedofil. Én eléállok és elküldöm őket (mármint a Lariszát és a Vikit) a férfi engem elkezd verni, mert rossz a testem (minden vagyok csak szexi és szép nem). Aztán elővesz egy számomra azonosítatlan tárgyat és azzal sebeket ejt a testemen, majd mikor meglátja, hogy valaki közeledik elszalad. Az osztálytársam (legyen Anna), aki egyébként rettenetesen utál engem, felém közelít. Segítséget kérek tőle, mire odahívja az anyukáját (l.m. Olga) és segítenek nekem. Kicsit később elkérem Olga telefonját és felhívom Lariszát, aki mint kiderült moszkvai és hazament a Vikivel (a Viki tilosban, vízum nélkül...) Majd mindig felébredek. Több hete kísért ez az álom és már nagyon furcsállom... Valami ötlet, hogy miért álmodom ezt?

2019. márc. 15. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológussal (ha van) beszélgess el erről az álomról.
2019. márc. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Az álmok néha lehetnek szélsőségesek és furcsák...
2019. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 tervezek vele beszélgetni erről, de csak hétfőn tudok és gondoltam itt is megkérdezem.
2019. márc. 16. 12:55
 4/6 anonim válasza:
Mert be vagy szívva
2019. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó, a "hasznos" válaszod. További khm... kedvességel napot.
2019. júl. 10. 22:54
 6/6 A kérdező kommentje:

*teli

Autocorrect

2019. júl. 16. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!