Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom...

Van egy visszatérő álmom arról, hogy elveszítem a legjobb barátomat. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az álomban egy havas, téli tájon egy hegyvonulat mellett sétálok a legjobb barátommal, egy fenyő erdőben. Egyszer csak találunk a hegyoldalban egy kaput, majd egy angyal kilép a fák közül, és azt mondja, hogy a kapu a Paradicsoma vezet. Én nem akartam menni, de a barátom habozás nélkül átment, még annyit mondott nekem, hogy unalmas vagyok, majd a kapu bezáródott, én meg ott maradtam egyedül az alkonyatban és a hóesésben.

2019. márc. 10. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátoddal a kapcsolatod, közös életetek(sétáltunk) magányos(havas táj), kevés a sikerélmény(fenyőerdő), kerülitek a problémákat, a sikerhez vezető utat(hegyvonulat mellett). Egyszer csak adódik egy menekülési út ebből a helyzetből(kapu), ami csábítóan hat rátok(angyal) és boldogságot ígér(paradicsomba vezet). Te nem adsz az ígéretekre(nem akartam menni), de a barátod él a lehetőséggel(átment). Mert belefáradt a közös munkába(unalmas vagyok). Majd elmúlt a lehetőség(kapu bezáródott) te meg egyedül maradtál a sok munkával(hóesés) és csődközelben(alkonyat).
2019. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!