Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az az álom,...

Mit jelenthet az az álom, hogy látom a naprendszer bolygóit sorba az égen?

Figyelt kérdés

Kétszer is álmodtam ugyanezt, mind a kétszer otthon a szobám ablakából láttam, sötét volt. És mind a kétszer fényképeztem a telefonommal. Az elsőnél a családom volt a házba és a bolygók rendesen forogtak, még az udvarra is kimentem onnan fényképezni őket. A második álmomban már egy pár osztálytársam volt körülöttem és ekkor már villámlott is fent az égen, a bolygók távolabb látszottak, mint az előzőnél. Itt már az égen egy vörös rózsát is fényképeztem, ahogy körülötte villámlott. Egyik álmomban se figyelt fel ezekre a környezetem, gondolom, hogy akkor csak én láthattam.

Mi lehet a jelentése, vagy üzenete számomra?



2019. márc. 16. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet azt jelentheti, hogy nagyon foglalkoztat a csillagászat.
2019. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdeklődsz a túlvilági dolgok iránt, más világok, életek(naprendszer bolygói). Érdekel a jövőd(szobám ablakából). Nem tudsz semmi igazat a dologról(sötét volt). Ennek a lehetőségét(rendesen forogtak) családod is elfogadja(családom a házban). Ezt szívesen megosztod másokkal is(udvarra kimentem). Hogy tisztább képed legyen a dologról(fényképezni).

Az osztálytársaid szerint(ők voltak körülöttem). Veszélyes az élethez való hozzáállásod(villámlott). És távol áll tőlük a téma(távolabb látszottak). Amit te ellened való indulatnak érzel(vörös rózsa körüli villámok). És kíváncsi vagy az okára(fényképeztem). A felfogásoddal egyedül vagy(csak én láttam).


Saját vélemény: A válasz ott van bennünk, a tudatalattinkban, spirituálisan a lelkünkben. Ezt hipnózis segítségével lehet felidézni. A témában előre juthatsz, ha rákeresel Villás Bélára a youtubon.

2019. márc. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer én is hasonlót álmodtam :)
2019. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!