Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelenthet az az álom, hogy látom a naprendszer bolygóit sorba az égen?

Kétszer is álmodtam ugyanezt, mind a kétszer otthon a szobám ablakából láttam, sötét volt. És mind a kétszer fényképeztem a telefonommal. Az elsőnél a családom volt a házba és a bolygók rendesen forogtak, még az udvarra is kimentem onnan fényképezni őket. A második álmomban már egy pár osztálytársam volt körülöttem és ekkor már villámlott is fent az égen, a bolygók távolabb látszottak, mint az előzőnél. Itt már az égen egy vörös rózsát is fényképeztem, ahogy körülötte villámlott. Egyik álmomban se figyelt fel ezekre a környezetem, gondolom, hogy akkor csak én láthattam.

Mi lehet a jelentése, vagy üzenete számomra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fényképezés, bolygó, naprendszer, álom

márc. 16. 00:40  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet azt jelentheti, hogy nagyon foglalkoztat a csillagászat.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 05:33 Privát üzenet

Érdeklődsz a túlvilági dolgok iránt, más világok, életek(naprendszer bolygói). Érdekel a jövőd(szobám ablakából). Nem tudsz semmi igazat a dologról(sötét volt). Ennek a lehetőségét(rendesen forogtak) családod is elfogadja(családom a házban). Ezt szívesen megosztod másokkal is(udvarra kimentem). Hogy tisztább képed legyen a dologról(fényképezni).

Az osztálytársaid szerint(ők voltak körülöttem). Veszélyes az élethez való hozzáállásod(villámlott). És távol áll tőlük a téma(távolabb látszottak). Amit te ellened való indulatnak érzel(vörös rózsa körüli villámok). És kíváncsi vagy az okára(fényképeztem). A felfogásoddal egyedül vagy(csak én láttam).

Saját vélemény: A válasz ott van bennünk, a tudatalattinkban, spirituálisan a lelkünkben. Ezt hipnózis segítségével lehet felidézni. A témában előre juthatsz, ha rákeresel Villás Bélára a youtubon.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 18. 04:18 Privát üzenet
Egyszer én is hasonlót álmodtam :)

A válaszíró 17%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 4. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tornádó az álmomban mit jelent?
Mit jelent ez az álom, hogy kígyó volt a bőröm alatt?!
Kb 2 hónapja egyik fiú barátom szerelmet vallott, de én elutasítottam. Azóta kicsit elbizonytalanodtam benne, mit is érzek iránta. Mit jelenthet ez az álom? (lent)
Mi okozza azt, hogy az álomban nincs semmilyen hang?
Mit jelenthet ez az álom?
Apuval almodtam most eloszor halala utan ex jelenthet vmit?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!