Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?

Mit jelenthetnek az álmaim?

Figyelt kérdés

2 álmom volt egymás után, mindkettő nagyon szokatlan. Az elsőben egy barátnőm lakásában voltunk a szüleivel, és amikor kinéztem az ablakon, láttam egy repülőt kettétörni és lezuhanni. Nem volt semmilyen fényes jelenség, mintha csak egy animáció lett volna, kettétört és lezuhant, lángok kísérete nélkül. Csak fekete füstre emlékszem, a kettétörés pillanatában. Ezután a hírekben láttuk hogy mi történt, és hallottuk azt is, hogy minden utas meghalt. Ami furcsa az az, hogy én nagyon ritkán repülök és nincs is olyan barátom vagy ismerősöm, aki a közeljövőben tervezi.

A második álmom talán ennél is borzasztóbb volt. Abban a városban, ahol most lakom, volt egy nagyobb ház, ami szinte már egy kastélynak is nevezhető. Az álmomban abban lakott a keresztapukám és a gyermekei, illetve még egy pár idegen. Már nem emlékszem pontosan, hogyan kerültem oda, de arra igen, hogy borzasztó volt. Az unokahugommal, akivel a való életben még egy szót sem váltottunk, folyamatosan együtt voltunk. Mindketten féltünk, de valamiért nem tudom, hogy mitől. Be voltunk zárva, pedig bármikor ki mehettünk volna, ha kérjük. Volt egy pár unszimpatikus ember a házban, akiket nem ismertünk. A keresztapukám kedves volt hozzánk, de az egésznek egy nagyon felületes érzete volt. Volt az egészben valami nagyon borzasztó, amit nem igazán tudok leírni. Valamitől féltünk, de nem tudom, mitől.

Az unokatestvérem mindig könyörgött, hogy vigyem ki onnan. Ezen törekedve reggel felé kijutottam és az idegen férfi, aki a keresztapukám egy jó barátját szimbolizálta az álmomban, megerőszakolt. Ezután én kijutottam és azonnal hívni akartam a rendőrséget, hogy kijuttassam onnan az unokahugomat. Valamiért nem tudtam. Utána az apukámmal találkoztam, a ház előtt. Mondtam neki hogy hívjuk fel a rendőrséget, de őt ez nem érdekelte (a való életben se nagyon figyel rám). Ezután elmentünk egy autószerelőműhelyhez, amihez neki volt kulcsa.


Nagyon örülnék, ha valaki segítene megoldani ezeket a keszekusza álmokat.

18/L



2019. márc. 18. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok azt jelentik, hogy aludtál.
2019. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna... Nagyonsokköszi!
2019. márc. 30. 21:29
 3/3 anonim válasza:
Jó rég írtad ki, remélem kapsz, vagy kaptál(privátban) rá valamilyen választ, úgy ertem olyantól, aki hisz is ilyenben. Én hiszek, de sajnálom én nem tudom mi lehet a jelentése. Borzasztó lehetett, de szerencsére csak álom, és nem igazából történt meg. :)
2019. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!