Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A volt barátommal álmodok,...

A volt barátommal álmodok, mit jelenthet? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve a szakításunknak, neki már van új barátnője. Már egyáltalán mem beszélünk v talalkozunk. De az elmúlt időben párszor vele álmondtam. Vagy olyat, hogy újra összejövünk vagy hogy csak valahogy egy társaságban vagyunk és erzem h akarom őt, de nem lehet. Sosem ugyanazon a helyszínen történik az álom de mindig hasonlóak a sztorik.

Mi lehet a háttérben?

Köszi előre a választ!

24/L



2019. márc. 25. 07:58
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy ez egy jel, valamiért kísért téged, túlságosan is szereted még, ott legbelül még érzel iránta valamit.
2019. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz kitalálni, hogy azért álmodsz vele mert még nem vagy túl a szakításon...
2019. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Vagy azért álmodsz vele, mert még nem vagy túl rajta, vagy a sértett hiúság dolgozik benned (ő szakított, barátnője is van azóta, stb.)
2019. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor róla álmodsz azért van mert rád gondol. Vagy valami ilyesmi.
2019. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem siratod a fiatalságodat, az elmulasztott lehetőségeket. Ami akkor érdektelen volt számodra, most hogy elérhetetlen fontossá vált.
2019. márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!