Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodok mindig ilyeneket...

Miert almodok mindig ilyeneket a baratommal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a baratomat, ahogy o is engem. De folyton olyanokat almodok, hogy megcsal. Vagy egyszer csak szakit velem, valami masik csaj miatt. Neha nagyon viccesek ezek almok, pl par napja az almomba a baratom bejelentette, hogy o a masik szobaba megfektet egy csaj, en nyugodtan mosogassak el addig.(🤦😂) De neha nagyon valosaghuek, es rendesen megijedek. Beszeltem mar vele errol, es azt mondta, hogy soha nem tenne ilyet.
2018. jan. 30. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"soha nem tennék ilyet. Sorozatot is nézhető míg megfektetek egy másik csajt." így? :D.

Ébren mennyit gondolsz erre?

31/f

2018. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ah, nálunk is ez van... legutóbb mondjuk meleggé vált álmomban és úgy csalt meg :D


Mondjuk nálunk van múltja, a kapcsolatunk elején, mikor még nem volt annyira komoly, beszélgetett más lányokkal is, amin rajtakaptam, igaz nem csalt meg soha és azóta már ezerszer bebizonyította, hogy bízhatok benne, ezek mégis megmaradtak a tudatalattimban.

2018. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Lehet,hogy épp ettől félsz,és azért álmodsz ilyeneket.

Viszont ha annyira érdekel nézz utána álmoskönyvbe! :)

2018. jan. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez van a tudatalattidban, ettől félsz. Én is álmodom néha ilyesmit, főleg olyankor, ha előtte napközben féltékeny voltam. Próbáld meg tudatosítani magadban, hogy ezek csak a félelmeid, nem a valóság. És én a helyedben nem emlegetném ezeket az álmokat a barátodnak.

26N

2018. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor álmodik a félelmeiről.
2018. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4es 'nem emlegetnem ezeket az almokat a baratodnak' na te tipikusan az az ember vagy, akiben nem lehet bizni, mint partnerben! Aztan a szonyeg ala sopoesz minden problemat, es a legvaratlanabb helyzetben bejelented, hogy szakitasz, osszetorve ezzel a masikat. Mi az hogy ne mondja el? Ez egy fontos dolog! Kotelessege elmondani! Egyebkent ahogy elottem irtak, a felelmeid szulik ezeket az almokat. En almodtam olyat, hogy megcsalt a baratnom, najo nem 100%ig megcsalas de lenyegre kb az. Elmondtam neki, azt mondta hulyeseg, nem tortent ilyen. Aztan megegyszer almodtam ilyet, a valasz ugyanez. De a megerzeseim nem csaltak, kideritettem a dolgot vegul, hogy igazam volt, nekem idonkent elofordul, hogy almomba megjosolok/megtudok valamit, es erzem is, hogy melyik alom a 'jo alom'. Bar teny, hogy a felelem nalam is kulcs dolog volt, tekintve, hogy tudtam, hogy hajlamos a csaj a rbanckodasra, onnantol kezdte viszont mar azt is tudtam hogy egy hazug rbanc. De nyugi, te esetetben tenyleg csak a felelemrol van szo xd
2018. febr. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jos alom* ja es 19/f
2018. febr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!