Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban a terhesség?

Mit jelent álomban a terhesség?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy babát várok, de csak a terhesség 6-7. hónapjában derült ki. Először megrémültem, ugyanis mivel nem tudtam a terhességről végig dohányoztam a hónapokat. Majd mikor kiderült, hogy a baba egészséges akkor már örültem. Mire megszülni mentem volna kiderült, hogy elveszítettem a babát. Remélem valaki tudja, hogy ez mit jelenthet.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. ápr. 1. 18:59
 1/1 anonim válasza:

Az is sokat elárul, hogy hogyan érezted magad az álomban, amikor megtudtad, hogy terhes vagy! Ha nagyon boldog és izgatott voltál, akkor az arra utal, hogy sokat vársz ettől a bizonyos változástól. De ha szorongást vált ki belőled a dolog, akkor az azt jelenti, hogy bár szeretnéd, hogy kimozduljanak a helyükről a dolgok, viszont tartasz is az újtól.


Terhes lenni: szegényeknek gazdagságot, gazdagnak szomorúságot; kinek felesége vagyon: elveszíti, kinek nincsen: szépet és szerelmeset szerez; más rendbeli embereknek: betegséget jegyez.ez pedig Krúdy Gyula àltal fordított álmoskönyvben volt

2019. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!