Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Megcsaltam...

Miért álmodtam ezt? Megcsaltam a párom álmomban

Figyelt kérdés

Az álombeli életem felállása alapvetően egyezett a mostanival, ugyanannyi idős voltam mint a valóságban, stb.

Ugyanúgy tudtam az álmomban hogy kapcsolatban vagyok

Egy dolog nem egyezett a valósággal, hogy egy barátnőmnek volt egy bátyja, akivel véletlen összefutottam és úgy viselkedtünk egymással mint régi ismerősök, akik már rég nem találkoztak.

Beszélgettünk, aztán később az lett belőle, hogy már valamelyikünk lakásán voltunk. Annyira laza volt az egész, egy csomót nevettünk, álmomban rendesen éreztem, hogy akarom őt. Megálmodtam hosszabb szemkontaktusokat, később többször fordult ilyen elő, hogy csak úgy összefutottunk, és tudtam hogy lesz belőle több is, tudtam, hogy meg fog csókolni és akartam.

A vége az volt, hogy egy ismerős környéken megint csak összefutottunk és kérdezett egy zavarba ejtő kérdést, amivel egyértelműen azt akarta megtudni hogy bejön-e nekem. Aztán felébredtem, mit jelenthet ez az álom?



2019. ápr. 7. 06:43
 1/3 anonim válasza:

Először is te mit gondolsz mit jelenthet? Gondolkodtál már rajta?

Annyi biztos, hogy az álmok rólunk szólnak, saját magunkról álmodunk. Minden egyes személy, történés, érzés, mi magunk vagyunk. Olyan dolgokról álmodunk, amikkel nappal éberen nem foglalkozunk, elnyomunk stb... Hiába álmodtál más személyről, az is te vagy. Minden egyes érzést, megtestesít az elme! Csak te tudhatod mit jelent

2019. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ha a csajod batyjaval smacizol almodban akkor bizony homo vagy
2019. ápr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Freud így vall az álomról:

„Az álom a tudattalanhoz vezető királyi út. Több, mint egy egyszerű fiziológiai jelenség, lelkünk üzenete magunkról, legtitkosabb gondolatainkról, jövőnkről.” / Freud/


Ennek ellenére... biztosat nem lehet tudni egy-egy valóságosnak is beillő álomkép, egy álombeli történet kapcsán.


Amit viszont érdemes tenni, hogy felülvizsgálod önmagad párodhoz kapcsolódó JELENLEGI (nem a múltbéli, kezdeti! ) érzéseid, érzelmeid. Azokat, amelyekben párod a főszereplő, pontosabban Ti ketten vagytok a főszereplők.


A saját tapasztalatom az, hogy ami álmomban egyáltalán elő tudott bukkanni, mint történet, mint lehetséges megélhető esemény... akár negatív (kellemetlen), akár pozitív (kellemes) is... nos az nem véletlenül bukkan föl, csakúgy a semmiből. Annak valamiféle oka kell, hogy legyen.


Ezt próbáld kideríteni, kinyomozni önmagadban... mert veszíteni nem veszíthetsz, hanem csak nyerhetsz vele.


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!