Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy gyerekem...

Azt álmodtam, hogy gyerekem született és elfelejtettem gondoskoni róla. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban pár hónapos babám volt akit elfelejtettem tisztába tenni, sőt még pelenka se volt neki itthon.Semmi ruhája nem volt.

A mostoha nővérem pont hozta haza a kisfia által kinőtt ruhákat így megörültem, hogy legalább ruhája lesz.

Mindig elfelejtettem gondoskodni róla. Egyik pillanatban még 1-2 hónapos volt aztán meg már kb 1 éves.

Nagyon fura álom volt.

Van valakinek ötlete, hogy mit jelenthet?

Próbálkozunk egy ideje a babával, de még csak ehhez hasonló álmom se volt eddig..


2019. ápr. 7. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott lenni ilyesmi. Szerintem az van mögötte, hogy belül kicsit szorongok, hogy valami hasonló hülyeséget fogok csinálni véletlenül. Akkor szokott több ilyesmi álmom lenni, mikor valamilyen aggodalmam jobban előtérbe kerül.
2019. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!☺️
2019. ápr. 7. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, természetes levezetési csatornája az álom a félelemeknek.
2019. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!