Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem bírtam kinyitni a szemem,...

Nem bírtam kinyitni a szemem, miért?

Figyelt kérdés

Àlmomban este volt, már sötèt ès a férjemnek és nekem is be kellett menni a munkahelyünkre meetingre. Ô elindult elôbb, mert én nagyon fáradt voltam, és nem bírtam kinyitni a szemem 1-2 mp-nél hosszabb idôre. Gondoltam jobb lesz, de nem. Ùgy indultam el, hogy szinte félig aludtam. Az egyik ismerôsömet kèrtem meg, hogy kísérjen el, mert egyszerûen nem tudom kinyitni a szemem.

Nagyon ijesztô volt..

Mit jelenthet ez az álom?



2019. ápr. 7. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Lelkileg kivagy fáradva
2019. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Álomba nem a szemunkkel latunk hanem az elménkkel szoval felesleges kinyitni a szemed

Valamit latni akarsz akkor kepzeld oda

2019. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Nekem volt olyan hogy álomban azon gondolodtam hogy lehet hogy csukott szemmel is látok

2019. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az olyan álmokkal kell foglalkozni amik többször előjönnek és ugyan úgy történnek. Ez semmi.
2019. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

#3 7:55


Volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy vak vagyok. Mégis láttam csukott és nyitott szemmel, de másképp.


Az érzékszerveimre hagyatkoztam, így az agyam létre tudott hozni egy vizuális térképet az agyamban. Ez volt a "magyarázat". Gyakorlatilag úgy láttam, mint... emlékszel azokra a régebbi típusú számítógépes 3D modellekre? Főleg filmekben és ilyesmikben - amikor csak a figura alakja látszik, és egy zöld rács alkotja.


Szóval ilyen fura volt

2019. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a fáradtság volt rajtam, hogy csukódtak le a szemeim, alig bírtam nyitvatartani őket. Am is sötèt volt, sok mindent nem láttam.
2019. ápr. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!