Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban gyakran nem tudom...

Álmomban gyakran nem tudom kinyitni a szemem és ez nagyon zavaró. Úgy értem, magában az álomban, nem látom mi történik körülöttem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mindig olyan, mintha túl erős lenne a fény, és emiatt egyszerűen nem tudom kinyitni a szemem. Nagyon rossz, a legutóbbi álmomban is az ujjaimmal 'feszítettem' szét, hogy lássam mi történik, de a következő 'jelenetben' már megint csukva volt.

Valaki tudja, hogy ez mitől van, vagy van valami jelentése?

Köszönöm, ha vaaki válaszol!



2017. jún. 20. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nincs szorulásod véletlenül?
2017. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

öhm nincs o_o

de ez már vagy egy éve jelen van az álmaimban, csak most már elkezdett zavarni tényleg.

2017. jún. 20. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit zavaros nekem, de lehet csak nekem. Tehát azt álmodod hogy nem tudod kinyitni a szemed, vagy álmodsz és a való életben nem tudod kinyitni?
2017. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám elmúlt napokban pont ugyanezt mondta. Ő is úgy magyarázta, hogy azt álmodta, hogy nem bírja kinyitni a szemét és nyomasztó érzése volt közben.
2017. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

A fény az álmokon belül mindig jót jelent: tisztaság, jószerencse, egészség, stb. Ám ha ez egy vakító fény, ami nem engedi neked, hogy lásd, ami előtted van, akkor lehet, hogy egy olyan objektumot jelöl, ami a valóságban akadályt képez számodra, hogy meglásd a dolgok mögötti igazságot, miközben tiszteletet/szeretet vált ki belőled, avagy sugároz, így nem érzed, hogy akadályoz, csak tudat alatt: pl. szülő (nem engedi, hogy azt olvass/ nézz, amit szeretnél), tanár (kedveled, de negatívan fest le egy témakört, ami neked fontos), ...


Én így látom, de az álmok nagyon összetettek, ezért egyáltalán nem biztos a meglátásom -> nem ismerlek, nem ismerem a gondolataidat, sem az álmaidat.

2017. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sotihasznalo válasza:
100%

Nem hiszek az ezotériában, viszont szoktam régebben hasonlót álmodni :D.

Nekem nem az volt az álmom, hogy "összeszorul" egyszerűen az álom élessége és részletessége volt olyan alacsony, hogy már zavaró volt (olyan volt mintha nem látnék rendesen és ez megrémített ezért is emlékszem rájuk)

Egy csomó olyan kaja van, amit szoktak mondani, hogy szépeket lehet tőle álmodni (jobban lehet tőle aludni) némeilyik a melatonin hormon előállítása miatt... Nem emlékszem minden trükkre de egy valamire emlékszem. A sok almalé.... Én (nem ezért hanem mert szeretem) elég sokat szoktam fogyasztani rögtön dobozból és napi 1 liter mellett elég élesek szoktak lenni az álmaim... Még szöveget is el tudok olvasni ami ritka dolog álomban...(számomra legalábbis az volt) Próbáld ki! hátha élesebb álmokban jobban látsz :D. Habár engem a nagyon élénk álmok mr szoktak zavarni , tökre rossz érzés amikor azthiszed, hogy valami megtörtént közben csak álmodtad :D

2017. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem is akarod kinyitni! Nem is akarod látni! Nagyon akarod látni! Ez mindig így van a villanykapcsolókkal is az álomban. Le kell lazulnod, mert nem kell kinyitnod a szemed, hogy láss, mert a szivével lát az ember igazán.

Köfönöm a tapsot.

(meghajol,függöny)

2017. jún. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is körbekérdeztem mostanában, mert kb 1 éve álodom ezt ritkán és ami értelmesnek tűnt magyarázat, az azt írja, hogy a fizikai fáradtság teszi
2023. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!