Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melisande, Missandei vagy...

Melisande, Missandei vagy Margaery?

Figyelt kérdés
Nektek melyikük a szimpatikusabb, kit kedveltek leginkább hármójuk közül?

2019. ápr. 11. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Lássuk:

Melisandre - egy 400 éves, vén, kopasz boszorka, aki fiatal, vonzó nőnek álcázza magát és így rámászik másokra, akik pedig kritizálják, azokat elégeti.

Missandei - egy viszonylag értelmes, sok nyelven beszélő nő, de a karakterének semmi jelentősége nincs, mégis fullba van nyomva

Margaery - törtető, bárkin átgázoló perszóna, akinek annyira csak a hatalom megszerzése lebeg a szeme előtt, hogy ezért hajlandó feleségülmenni bárkihez, pont ezért a lojalitása megkérdőjelezhető


A három közül Missandei a legszimpatikusabb. A másik kettőtt ütném vaslapáttal.

2019. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*menni
2019. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Margaery.

A legjobb játékosok közé tartozott, és sokakkal ellentétben ő kedveséggel (néhol mímeltel) próbálta megnyerni az embereket, amit halálig sikerült.

És szerintem gyönyörű ruhái voltak.

2019. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Margery. :) Nagyon okos, taktikus volt. :D
2019. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Margaery.


Céltudatos, gyors észjárású, a "kill them with kindness, bury them with a smile" teljesen működőképes nálam.

2019. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Margaery. Bem csak a 3 nő közül. Amíg élt,nekem kedvencem volt. Igazából ő Cercei kicsit kedvesebb mása. Nem csoda hogy úgy összekaptak.

De hát ha egy kezdő kikezd egy nagy játékossal,annak ez a vége. BUMM.

2019. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Melisandre: iszonyu vonzo, femme fatale no. Szeretem a karaktert, van melysege es nem kiszamithato. Imadom az ilyen villain-fele szereploket


Missandei: Daninek politikailag iszonyatos fontos, okos, feltort no. Jo a jelleme, bajos, Grey Worm-al aranyosak


Margaery: Littlefinger szintu jatekos, az egyik kedvencem. Egyertelmuen egy kigyo, de megis azok kevesek egyike, akikben maradt empatia es tisztelet a csaladja irant. Kar, hogy meghalt, a ma reggeli premierben ot is “el tudnam viselni”.:)

2019. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Margaery a befutó. Okos, taktikus, célra törő, ráadásul sok játékossal ellentétben úgy mozgatja a szálakat, hogy kifelé egy kedves, szerethető képet mutat, szóval tényleg csak azok utálják, akik egy szinten vannak fele, és belátnak a csel mögé - így könnyebben ki is lehet válogatni, kivel kell számolni. Az speciel szerintem egy remek húzás volt a hatalma szilárdításaként, hogy megszerettette magát a nagy tömegekkel, ez egyik vetélytársának se jutott eszébe, mint biztosítási pont. Bárkit könnyen az ujja köré csavar, optimális esetben úgy, hogy az alany észre se veszi. Valóban hasonlít Cersei-re, de Margaery alapvetően jobban hajlik rá, hogy nagyban gondolkozzon,illetve kifinomultabban csinálja az egészet.


Missandei okos és aranyos... de nagyon kis szürke. Fontos szerepet tölt be Dany oldalán, már csak a rengeteg nyelvben való jártassága miatt is egy erős bástya, viszont nem használják ki a képességeiben rejlő potenciált ahhoz, hogy valóban fontos legyen.


Melisandre, utálom. Ügyesen manipulálja a fafejű, ostoba embereket, de ez a "Fény Ura" meg "hit" duma nekem fullasztó és visszataszító.

2019. ápr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Margaeryt dugnám
2020. ápr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!