Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Talán a halott szeretteink az...

Talán a halott szeretteink az álmainkban jelennek meg?

Figyelt kérdés

8 hónapja meghalt a legjobb barátnőm,azóta nagyon sokszor álmodtam vele,többek közt,h életben maradt,de nem tudott járni(autóbalesetet szenvedett,újraélesztették,de 8nap múlva meghalt).Álmodtam olyat is,h állt mellettem,a bal oldalamon,a régi sulinkban voltunk és játszottunk,mikor megláttam,h a jobb kezére egy kék tollal pici szivecske volt rajzolva,kérdeztem,h mi ez,de nem válaszolt rá.

Vagy az is visszatérő álmom,h búcsúzni jön vissza,meg akarom ölelni,de nem tudom,csak azt mondja,h neki most el kell menni,de ne aggódjunk,majd eltünik.....!

A LEGESLEGDURVÁBB ..... álmomban láttam Őt,de csak én senki más,elmentünk pár személyhez,majd a végén ,mikor "vissza" kellett mennie,megkérdeztem,h az anyukájának mit üzen,mondta: Hogy szeretem és nagyon hiányzik. Mondtam a bnőmnek,h mondjon vmi konkrétumot,amivel az anyukája elhiszi,h tényleg láttam.....!,üzente,hogy látta,hogy kereste az esernyőjét(a bnőmét az anyukája otthon) és hogy nem tudták a hűtőben hova pakolni a húsokat.

Majd felébredtem....,felkerestem az anyukáját,elmeséltem neki,h mit üzent a lánya,és mivel igazolta,h látja....!Döbbenten mesélte az anyukája,h valóban valamelyik nap felment a szobájába és kereste az esernyőjét,és valóban ki kellett pakolniuk a hűtőt mert nem tudták becsukni a mélyhűtő ajtaját a húsoktól.


Ha valaki esetleg tudna segíteni,írjon!!!!!!!!!!


2010. júl. 6. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

èn rengeteget álmodtam a nagymamámmal miután meghalt.

az érdkees hogy nem rögtön hanem sokkal késöbb.

ma napig is. kertszomszédunk volt így napi kapcsolatunk volt, állandóan ott lógtunk gyerekként. 22 éves voltam mikor meghalt.


én úgy álmodtam vele mindig hogy él semmi baja, pl volt hogy együtt föztünk. olyan álom volt amelyikben olyan volt mintha elutazott volna hosszabb idöre aztán visszajött volna.


nagyon szerettem ezeket az álmokat most már hónapok óta nem álmodtam vele.


édekesség az utolsó álmom olyan 8-10 hetes terhesen volt és azt álmodtam hogy nála voltam a szobában ö is ott volt és belém szállt, abban a pillanatban iszonyat zaklatottan ébredtem és nem feljettem el. nem volt roszs érzés.


mindig jó érzés vele álmodni és mostanában hiányoznak az álmok.


Még annyit hogy külfölkdön élek, és 23-24 éves koromig kint éltem, akkor folyamatosan vele álmodtam. aztán haza mentem és évekig nem álmodtam vele. mikor kiköltöztem a páromhoz megint külföldre, újra kezdödtek az álmok. és szép lassan egyre ritkábbak ahogy írtam.

2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem mikor meghalt a dédimamám akkor azt álmodtam hogy a barátnőimmel egy nagyon félelmetes,sötét,ködös temetőben mentünk egyenesen és a dédim szelleme ott állt egy kapuszerűség alatt és mi nagyon féltünk tőle és elkezdtünk sietni de nem bántott minket csak nézte ahogy elmegyünk! Elég rémisztő álom volt :S De a tied tényleg elég érdekes! Én hiszek ebben hogy így akar üzenni neked :)
2010. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!