Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ehiszitek hogy elhunyt szerett...

Ehiszitek hogy elhunyt szeretteink, újszülöttként visszajönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
Elvesztettem édesapámat 12 éve,és a kisfiam most lesz 2 éves,és ugyanugy néz ki mint apukám nézett,a haja a szeme,a szája formája minden,és még baba de az érdeklödési köre is egyre jobban felhívra magára a figyelmet abban amit hiszek,hogy édesapám igy jött vissza hozzánk!!! Imádja a tollakat ceruzákat rendesen hisztizik érte ha tollat vagy rajzeszközt lát,és a tv-ben is a festös rajzos müsorokat nagy érdeklödéssel nézi! Apukám festömüvész volt!!!! Mit gondoltok???Nagyon érdekel mindenki véleménye.
2010. szept. 28. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Hiszek a lélekvándorlásba, de szerintem nem.

Egyébként, nem biztos hogy egészséges ilyesmit feltételezni a fiadról. Kinézetre és személyiségjegyekre nem csoda hogy hasonlít a nagyapjára. És nehogy ráerőltesd majd a festészetet, csak ha tényleg érdekelni fogja :P

2010. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Én nem hiszek benne (abban igen, hogy újraszületünk, csak abban nem, hogy ugyanabba a családba), viszont ez nagyon érdekes, amit írtál! Lehet benne valami.
2010. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs betegesen eröltetni bármit is vagy betegesen hinni benne,nem. Ez csak egy feltételezés,gondolok rá,és kíváncsi voltam mások véleményére,tulajdonképpen bebízonyítani saját magamnak hogy nem vagyok bolond....
2010. szept. 28. 15:26
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Ne érts félre nem azt akartam mondani hogy beteges vagy, meg nem vagy bolond mert ilyesmire gondolsz, csak szerintem jobb elhesegetni ezeket a gondolatokat.


Egyébként nagyapám halála után nekem a nagyapám testvérének a mozdulatai és gesztusai voltak nagyon érdekesek, néha olyan volt, mintha a nagyapámat látnám.

2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem érted....nagyapád meg a testvére egy idöben éltek....én azt feltételezem,hogy valakink elmegy és aztán jön egy baba,egy csecsemö,és ö benne van az elhunyt lelke. igy is írtam,nem olvastad el figyelmesen.
2010. szept. 28. 15:34
 6/17 anonim válasza:
30%
én hiszek benne,és szerintem lehet ugyanabba a családba születni,miért ne lehetne,ha van még feladata veletek,és most éltek mindannyian.....nem tudok most példát mondani,de egyszer hallottam ehez hasonlót,hogy ugyanabba a családba született le vki, de most nem jut eszembe.És sztem nagyon érdekes is ez:) ha más is ezt állitja,sztem biztos van benne vmi:)
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De jó hogy más is hisz benne,akkor nem vagyok gyagya,köszönöm.Èdesapám 47 évesen halt meg egy hirtelen infartusban. Rengeteg mindent szerettem volna még neki mondani,szerettem volna még töle tanulni,(nagyon okos ember volt),meg ilyesmi.Szóval talán igy ujra együtt vagyunk.Nincs rá bizonyíték,de jó igy felfogni.
2010. szept. 28. 15:50
 8/17 anonim válasza:
89%
Az egyik babám a párom nagypapájára hasonlít, de rettenetesen. Már a születése pillanatától, ahogy a kezét tartotta, ahogy kicsit leszögezte a fejét és lentről nézett felfelé, mind-mind a dédnagyapja mozdulatai. 2 napos volt, amikor megkérdeztem tőle, hogy Te vagy Papa? Elmosolyodott. Nem kell benne hinni, de miért ne lehetne. Azóta is egy csomó dolog van, ami rá emlékeztet minket és az összes olyan ember, aki ismerte a dédnagypapát, azt mondja, hogy rettentően hasonlítanak, nem csak kinézetre, de a mozdulataik is. Soha nem volt olyan nyugodt, türelmes gyerekem, mint ő, a dédnagyapját is nehéz volt kihozni a sodrából. Olyan, mintha már most birtokában lenne minden bölcsességnek. Soha nem fogom őt ezzel frusztrálni természetesen, csak nekünk érdekes néha csak ülni és nézni őt, legalább jó emlékeket ébreszt bennünk.
2010. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó pontosan igy gondoltam.örülök nagyon a válaszodnak...üdv
2010. szept. 28. 18:08
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Hiszek a reinkarnációban, de ha valakit elszólít az Ég, az nem gonoszságból van, hanem mert az illető befejezte a dolgát ás tovább kell lépnie, akár egy másik életbe.


De ha elment, azt jelenti, hogy már nincs rá szükségetek ilyen szempontból, épp ezért miért születne ismét közétek. Veletek megoldotta a "karmáját".

2010. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!