Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, sok lebegő szarvas...

Mit jelent, sok lebegő szarvassal álmodni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 07:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azt álmodtam hogy körülvett nagyon sok szarvas,mèg a levegőben is .

Közben meg átugrott a fejem felett egy .

Nagyon sötèt volt .

Hirtelen megilyedtem olyan sok lett körülőttem .

Erre szólítottam a párom ès megjelent egy telelefonnal ès világitott vele.


Mit jelenthet? kicsit ilyesztő volt

2019. máj. 8. 08:47
 2/13 anonim válasza:
Meghalsz.
2019. máj. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jah multkor meg az 5 èves kislányomról álmodtam azt hogy angyal volt vagy nemtudom mi lehetett nagyon ragyogott,ilyen arany sárgás fènye volt szárnyat nem látom annyira fènylett jobban csak az arcát lattam meg halványan az alakját.

Nagyon fucsa volt őt igy látni ,de közben meg jó èrzès is volt mert mosolygott rám.

Ennyi másra nem emlèkszem.


Ezt sem tudom mit jelenthet, aki èrt az álomfejtèshez lègyszi írjon .

Köszönöm

2019. máj. 8. 09:08
 4/13 anonim válasza:
Angyal, lebegés, fény = Meghalsz.
2019. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A télapó is így kezdte...
2019. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok volt a jäger 🙄
2019. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már nagyon várod a Mikulást szánkóján.
2019. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ez azt jelenti, hogy vagy valami történik, vagy valami történni fog, de az is lehet, hogy valami már történt. Illetve azt, hogy dolgok történnek majd veled és, hogy azokra reagálni fogsz és annak következménye lesz, vagy nem lesz. De mindenképpen emberek jelennek majd meg az életedben és lesz köztük akiket nem annyira fogsz kedvelni, de valakiket viszont meg igen. Fontos még az is, hogy ezek az emberek meg fognak halni, de hogy mikor azt nem lehet előre megmondani, viszont ebből következik, hogy ezek valamikor megszülettek, vagy meg fognak születni. Aztán meg az sem elhanyagolható, hogy szerencséd lesz, mert elkerül a balszerencse, de ez nem tart sokáig, mert utána balszerencséd fog majd lenni és akkor sóvárogni fogsz az egykori szerencséd után, de úgy bele fogsz ragadni a sóvárgásba, hogy még akkor is balszerencsésnek fogod magad érezni, amikor már ismét szerencsés leszel, de az a jó, hogy ez nem biztos, mert vagy így lesz vagy egészen másképp, vagy csak egy kicsit lesz majd így, de az is lehet, hogy csak félig lesz így.

Na remélem érthető voltam, jó éjszakát kérek és elnézést kívánok, nem tudtam most ezt visszatartani, csak gyütt!

2019. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Pár napja megjelent a neten , amint egy autó előtt átugrott egy szarvas, szinte úszott, repült a levegőben, Az autó fedélzeti kamerája rögzítette. Biztos láttad ezt a felvételt, és álmodban tovább kombináltad. Van amikor valós dolgokat kanyarint körbe érdekes dolgokkal az ember az álmában.
2019. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jágertől nem álmodsz ilyeneket... a gandzsa volt a sok!
2019. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!