Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent angyalokkal és...

Mit jelent angyalokkal és ördögökkel álmodni?

Figyelt kérdés

Nem minden részletre emlékszem de nagyvonalakban ennyi:

Egy táborban voltam fogjul ejtve más emberekkel együtt és bantalmazni akartak minket (az ördögök akik úgy néztek ki mint egy átlagos ember de a szemük más volt). Ez a tábor egy erdő közepén volt és nekem valahogyan sikerült megszoknom onnan és az erdőben elbujtam. Nagyon meg voltam remulve. Majd nem tudom hogy miért de elkezdtem egy angyalt a neven szólítani(nem tudom hogy honnan tudtam a nevét) és kértem hogy segítsen rajtam. Ezután erős kesztetest éreztem hogy megkeressem miközben az erdőben bolyongtam és a bozótosban bujkaltam nehogy újra megtalaljanak folyamatosan a neven szólítottam hogy :xy merre vagy? Majd egy magas dombhoz értem és elindultam felfelé de már nagyon fáradt voltam. Pár méterrel a dombtető előtt meglattam egy magas férfi alakot és tudtam hogy ő az megtaláltam. Az addigi erős rettegesem is elmúlt és megkönnyebbültem mert tudtam hogy biztonságban vagyok. Oda akartam menni hogy megöleljem de tavolsagtartó volt nem engedte.

Nagyjából ennyi volt. Ha valaki segítene megfejteni annak megköszönném:)



2019. ápr. 14. 10:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti hogy valami rossz fog veled történni, de aztán minden rendben lesz.
2019. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy figyelmeztetés, hogy semmit nem jelent, ha angyal vagy.
2019. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Tudat alatt(erdő) úgy gondolod, hogy az emberek értékrendjét nagyban befolyásolja(fogoly) egy hatalom(tábor) - egyház, kormány, munkahely, média -, úgy hogy bűntudatot ébresztenek abban, aki nem az ő értékrendjüket képviseli(ördögök). Neked sikerült kikerülnöd a hatalom befolyása alól(sikerült megszöknöm). És próbálod függetleníteni magad a hatásától(elbújtam). És próbálsz keresni olyan dolgot, ami lelki biztonságot, barátságot nyújt(angyal). Nagy erőkkel kerested(bolyongtam), de óvatosan, nem feltűnően(bozótos). Majd találtál egy nehéz életfeladatot(magas domb), amit nagy fáradsággal műveltél(fáradt voltam). Ebben ki tudod fejezni önmagad(magas férfi alakot) és célt látsz benne(dombtető). Azóta pozitív az életed(erős rettegés...biztonság). Az angyal a te életcélod, ha eléred az a halál(ölelést nem engedte).
2019. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy aludtál.
2019. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!