Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan köztetek, aki alig...

Van olyan köztetek, aki alig várja hogy aludjon, és álmodjon? És legszívesebben aludna a hátralévő életében.50 F

Figyelt kérdés
Mert megszűnik minden testi és lelki nyavalya,ha épp fáj valami ha elalszok nem fáj, ha épp elhagytak ,és alszol az se gond.A legtöbb testi,lelki nyűg eltűnik,a lélek szabad szinte mindegy mit is álmodok .

#álom #szenvedés #lélek. örök álom
2019. máj. 18. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Én sosem szoktam álmodni. Inkább azt várom, hogy üssön a nap és a víz felszínére feküdhessek.
2019. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Miss Endzsi ***** válasza:
93%
Nem, mivel mindig ugyanaz a traumám jelenik meg álmaimban, de legalább egyre közelebb állok a megoldáshoz.
2019. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2019. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom...imádok aludni, na nem azért mert lusta lennék :) de olyan jó amikor nem nyomaszt semmi, nincs gond,nincs fájdalom.a test a lélek megpihen,el lazul, a lélek pedig szabadon szárnyal az álmok földjén, ahol megszűnik tér és idő. Néha nagyon rossz reggel szembenézni a valósággal,és megint kűzdeni.
2019. máj. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szornyu gyerekkorom volt es egesz eletemben vert az isten,mar hogy igy mondjam. Depresszios voltam evekig,akarmikor hazajottem megoldottam hogy ne legyen sok hazimunkam es mar mentem is aludni. Nem az almok miatt hanem hogy addig ne legyen semmi baj es legalabb addig nyugodt lehessek. Segitett az alvas mindig es volt mikor delutan 2-re hazaertem es mar aludtam is masnap reggelig. Sajnos csak ez oldotta meg ugymond a fajdalmam.
2019. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Sajnos ilyen okokból szeretek én is sokat aludni, és olyankor álmodok is. Csak az ébredés fájdalmas, amikor az álomkép elhalványul, és felszínre jönnek a problémák.
2019. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó neked:) én pont fordítva vagyok ezzel, nekem az alvás terhet jelent, egy feladatot, amit nehéz teljesítenem. Mert nehéz elaludnom, több óráig tart, reggel inkább örülök, hogy túl vagyok rajta. Nem is alszok, csak 6-7 órát. Még hétvégén is.

2019. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alvás a legjobb dolog, nem tudni semmiről sem, nem csinálni semmi rosszat közben.
2019. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Molyember ***** válasza:
Ilyen megközelítésben az alvást nem sok választja el a haláltól. És mivel élni csak egy ideig tudunk, halottak viszont örökre leszünk, talán hasznos lenne felkeresnetek egy orvost. De nem fogtok. :)
2019. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En igen


32 F

2019. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!