Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Más is szokott így érezni,...

Más is szokott így érezni, hogy legszívesebben újraszületnél, mert elment mindentől a kedved?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én leginkább újra se születnék, mert mi garantálja, hogy a következő életem jobb lenne? A legjobb lenne csak úgy eltűnni egyik pillanatról a másikra...
2016. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hátha egy másik bolygón születnénk újra, ahol jobb élet, világ van, bár ezt nem tudom, hogy UFO-nak jó e lenni :D
2016. ápr. 11. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A karma alapvetése, hogy a megoldatlan feladatainkat újra megkapjuk, egészen addig, amíg meg nem tanuljuk kezelni. Szóval bárhogyan és bárhová is születnél újra, ugyanazzal a feladattal kellene szembesülnöd. Ezért sokkal hatékonyabb megtanulni kezelni.
2016. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Könnyű volna mindig öngyilkosnak lenni és új életet kezdeni. Változatos lenne és még a halált is ki lehetne próbálni.

Gondoltál már rá, hogy mi lenne, ha megőrülne a világ és mindenki öngyilkos akarna lenni, a lázadókat pedig megtámadná a többség? A falakra meg felírnánk az utódoknak freskókkal, hogy hogyan kell megölni magukat és hogy meg kell ölni. Mindenki célja a halál volna minél előbb. Akit eldugnak és beleszületik a világba, olyan történelmet látna hogy az emberek leölték egymást...véres, hideg történelmet. Vagy elég csak ha a rovarok lázadnak fel és megesznek minket.

2016. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha mindentől elment a kedved,amit életed adott, hagyján, hogy végét akarod szakítani, de miért akarsz újat kezdeni, mikor arra sincs esély, hogy számodra sokkal jobb lesz az?
2016. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én legszívesebben ezt a mostani életmet kezdeném újra, és pár dolgot máshogy csinálnék. Lehet úgy sem alakulna később jobban semmi, de kiváncsi lennék arra a másik útra, hátha.
2016. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már megettem a kenyerem javát.Nem újraszületni szeretnék,hanem csecsemő szeretnék lenni más szülőkkel.Szeretném kipróbálni,milyen gyereknek lenni felelős,szerető,gondoskodó apával,anyával!!!!Szeretném megtudni,mivé válok,ha nevelést,ha jó nevelést kapok!!!Ezt már a büdös életben soha ki nem próbálhatom!!!
2016. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn nèha pàr èvre kómàba szeretnèk esni.
2016. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!