Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok erről? (bővebben...

Miért álmodok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy érdekes álmom, ami időről időre visszatér. Nem teljesen ugyanazt álmodom mindig, csak a helyszín ugyanaz. Leginkább azért érdekes mert én mindig olyasmit álmodok ami egyáltalán nem állná meg a helyét a valóságban. Persze vannak valósághű álmaim amik akár meg is történhetnének velem, de azok nem visszatérők. Ez az 1 viszont igen. Ezelőtt kb. 1 éve álmodtam, legutóbb pedig 2 napja és azóta nem hagy nyugodni. A lényeg, hogy van egy ház, ami olyan élesen megmaradt bennem hogy le is tudnám rajzolni akármikor. Az álomban szereplők és a cselekmény mindig más. Azokra már homályosan emlékszem, arcokra egyáltalán nem. De azt tudom hogy mindenki idegen akik ebben az álomban szerepelnek. A ház minden része teljesen ugyanúgy néz ki mindig, valahányszor álmodom róla. Hatalmas, emeletes, régies épület, nagy szobákkal, 2 fürdővel, a "hátsó" fürdőben egy érdekes kialakítású kád, amiben annyira imádok pihenni mindig. :D Maga a ház belseje eléggé összevissza, egyik helység modernebb, másik régies. Mintha épp felújítás közepén lenne. Elől frissen festett fehér léckerítés, még a festék illata szinte az orromban van. :D Hátul van egy ajtó ami egy olyan részhez vezet ami nemrég épült. Csak a téglafal. Ajtó ablak minden nélkül. A földön homokkupac, kavics deszkák hevernek. 2 nappal ezelőtti álmomból annyi emlékem maradt hogy hátramegyek erre a részre onnan pedig kiláttam az udvarra ahol ott volt egy kis fekete kutya. Kimentem és 2 kisfiú (arcukra nem emlékszem de azt tudom hogy a szomszédban laktak) kergette a kutyát. Bocsánatot kértek hogy átszökött a kutya megint én pedig szóltam hogy semmi baj hiszen nem ők tehetnek róla, hátul lyukas a drótkerítés mindig elfelejtjük megcsinálni de most majd megjegyzem. Aztán szóltan nekik hogy bent nehogy játsszanak ahol a szerszámok vannak és folyik az építkezés mert múltkor is észrevettem őket, nem szeretném hogy valami bajuk essen, balesetveszélyes. Az udvar rendezett, frissen nyírt szép zöld fű, kissebb bokrok, kanyargós kis kavicsos út. Nagyjából ennyi. Amúgy valahányszor erről álmodok, a kíváncsiságon felül olyan érzésem van míg álmodok és közvetlen miután felébredek, mintha csak otthon lennék. Jól érzem magam, nyugodtan alszok, kipihenten ébredek, nem forgolódok. A házat amúgy soha életemben nem láttam a valóságban sehol.
2019. máj. 24. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A ház téged jelképez. Jól ismered önmagad(le is tudnám rajzolni). Általában nem nagyon változol(mindig ugyanúgy néz ki). Büszke vagy magadra(hatalmas). Jó embernek tartod magad(emeletes). A régi elveket tiszteled(régies). Magányos vagy(nagy szobák, 2 fürdő). Mellékesen(hátsó). Szeretsz filozofálni(érdekes kád), belemélyedni a gondolataiba(imádok pihenni). A régi és az új dolgokat vegyíted az életedben(modern, régies), de nem vagy elégedett(felújítás). Kifelé elégedettséget sugárzol(léckerítés). Fontos számodra hogy elégedettnek lássanak(illat). Mellékesen(hátul) új dolog a számodra(nemrég épült rész), hogy hajlamos vagy(ajtó) a depresszióra(téglafal ajtó, ablak nélkül), felelőtlenül tett ígéret(homok), ami nem valósult meg(deszka) kifogások(kavics) miatt. Nem nagyon foglalkozol(kis fekete kutya) gyerekekkel(2 szomszéd). Tudod hogy a te hibád(drótkerítés lyuk) ezen változtatnál. Félsz, hogy rossz hatással vagy rájuk(balesetveszélyes). Amúgy nyitott vagy, jó kapcsolatteremtő(rendezett, fű). Szereted ha más kezdeményez(kis bokor), bár kifogásod van(kavicsos) a kapcsolat ellen(kanyargós út).
2019. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez aztán részletes volt. Köszönöm! :)
2019. júl. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!