Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félelmetes visszatérő álom,...

Félelmetes visszatérő álom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már körülbelül ötödjére álmodom és elég nyomasztóak, néhol félelmetesek. Éjszaka valami idegen városon megyek át kocsival, mindenhol utcai lámpák, toronyházak, jelzőlámpák stb. Látni sose látom, de érzem, hogy nyomomban van valami pszichopata gyilkos. A kocsiban mindig elálmosodok és kiszállok, hogy bérlek egy szobát amíg kialszom magam. A szoba mindig félhomályban úszik és vörös falai vannak. A gyilkos aki érdekes módon sosem támad meg, de mégis tudom, hogy rám vadászik, a szomszéd házban bérelt szobát és ha kinézek az ablakon látom, hogy a szemközti ház ablakán félelmetesen mosolyogva integet. Nem tudok elaludni mert indig félek, hogy mikor jön át megtámadni. És itt általában fel is szoktam ébredni. Ez mit jelenthet, hogy egy pszichopata van a nyomomban de sosem támad meg, mikor kiszálltam a kocsiból akkor is simán megölhetett volna. Vagy míg a ház felé gyalogolok. Pedig tudom, hogy az a célja, hogy megöljön. Illetve maga a szoba kinézete is szomorúságot csal elő bennem, a vörös falak, a gyertyafénnyi világosság. Vagy mikor átinteget a rossz akaró. Ennek lehet valami jelentősége? Nem hiszek az ilyenekben, de már vagy ötször-hatszor megálmodtam és mindig ugyanaz a forgatókönyv. Azt érzem, hogy üzenni akar valamit.

2019. máj. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Félénkséget. Kapcsold fel a villanyt, vagyis ismerd meg közelről azt ami a félelmet okozza. Lehet egyszerű szorongás is, ha szorongsz akkor keress olyan elfoglaltságot, témát, amiben bárhol feloldódsz de semmi esetre se folyamodj alkoholizáláshoz vagy egyéb tudatmódosító szerek használatához!
2019. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis tapasztalatom az álmaimmal.


Ami az álmunkban üldöz az többnyire olyasmi, amivel nem tudunk szembenézbi, amit nem akarunk elfogadni vagy látni. Ez lehet akkár egy nyomasztó érzés, gondolat, felismerés ami keresztbe tesz a terveinknek ezért elhesegetjük és a tudatalattiba marad. Igen van olyan érzés vagy gondolat amit nem tudunk.

Az út az autoval az életed útja vagy ahogy a terveiddel haladsz.

Ahogy elámosodsz az olyan mintha valamiféle álom világba merülnél és ez akadályozná meg hogy folytasd az útad.

A homályosság azt jelenti hogy nem tudatos dolog. A vörös szín utalhat tűzre vagy vérre, szenvedélyre esetleg veszélyre is utalhat.

Az is lehet valahogy olyan irányba megy az életed amit valójában nem akarsz csak elfolytod ezt nem akarást.

A gyilkos "meggyilkolja" az eddigi "útad"!


Ennél konkrétabbat nem lehet mondani ha semmit se tudok rólad.

2019. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Túl sok tv-t nézel. Olvass inkább, elmúlnak majd a rossz álmok.
2019. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Az elsőnek igaza van, mostanában alkoholba fojtom a bánataim. Már 1 éve iszok naponta.
2019. máj. 30. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy tele vagy elnyomott negatív érzelmekkel.
2019. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

tagadsz egy fontos érzelmet, ami visszajár szembesítésre.

változtatni kell, metr a halál amit hozni akar a változás jele.


erőt és lágyságot kívánok hozzá

2019. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!