Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Próbáltam egy férfit bevonzani...

Próbáltam egy férfit bevonzani. Egy két hete lemondtam róla. Küldhet álom olyan jelet, hogy ne tegyem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, az álom a belső gondolataid, vágyaid vetíti ki. A bevonzás meg nem működik, ellenben a sima csábítás igen.
2019. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
LoL
2019. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket a kérdéseket annyira imádom..a vonzás törvénye és hasonló dolgok nem léteznek, de tegyük fel, hogy igen.


Miért akarod azt, hogy azért érdeklődjön irántad valaki mert “bevonzottad”? Ez így szerinted mennyire őszinte? Ha nem kellesz valakinek, akkor vedd elő az önbecsülésed, vegyél tudomást a dologról és kész. Mert ha ez egy létező dolog lenne, akkor az a férfi nem azért lenne veled, mert annyira érdekled...ezeken szerintem azért érdemes elgondolkozni.

2019. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Küldhet
2019. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
ITT VAGYOK SZERELMEM, JAKOMO CASANOVA
2019. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ennyire rusnya vagy, hogy ilyesmivel kell próbálkozz?
2019. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
28%
Persze küldhet. Nekem is volt már olyan hogy azt álmodtam bekerülök a lottósóba pedig már 1 hónapja nem is pályáztam letettem róla, hogy úgy se kerülök be. Az álom után még is pályáztam és bekerültem.
2019. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, pont azért amit az első válaszoló írt.

Tudatosan lehet teszik, szimpatikus vagy csak izgalmas, de tudat alatt lehet felismertél benne olyat ami azt mondja, hogy NA, EZT NE!

2019. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Bevonzani nem tudsz valakit. Én hiszek a vonzás törvényében, de másra nem tudod ráerőltetni a saját akaratod. Azt teheted, hogy leírod magadnak, milyen férfira van szükséged (nem külső jellemzők), és azt próbálod bevonzani, mert akkor az univerzum össze tud titeket hozni. De mást nem tudsz így bevonzani, ne is próbálkozz vele.

És igen, az, hogy álmodban jelet kapsz, az lehetséges. Én is mindig álmomban kapom a jeleket. De az értelmezése sem mindegy, mert minden embernek más az álomszimbolikája. Tanuld meg a sajátodat, és akkor könnyebb lesz mindig megfejtened az álmaid + mindig írd le őket dátummal.


Remélem tudtam segíteni. :)

2019. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindent lehet. Soha ne higgy azoknak akik azt mondják, hogy nem vagy képes rá.

De ne álmokkal foglalkozz, hanem légy okozó. Mutasd meg magad, öltözz jól, mosolyogj, beszélgess. Ez mind a bevonzást szolgálja. :)

2019. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!